Wiadomości

Poranny pożar i ewakuacja centrum dystrybucyjnego w Gorzowie

4 maja 2021, 13:43
fot. KM PSP w Gorzowie
We wtorek we wczesnych godzinach porannych doszło do ewakuacji centrum dystrybucyjnego Biedronki przy ul. Metalowców w Gorzowie. Z budynku ewakuowano łącznie 90 osób. Jak się okazało, w szatni doszło do pożaru szafki i instalacji elektrycznej.

- Dzisiaj o godz. 4.45 ewakuowano centrum dystrybucyjne Biedronka przy ul. Metalowców w Gorzowie. Czujniki wyczuły dym – napisał do portalu gorzowianin.com czytelnik Rafał. Jak się okazało, faktycznie dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał we wtorek 4 maja przed godz 5 rano zgłoszenie o pożarze w centrum dystrybucyjnym Biedronki przy ul. Metalowców w Gorzowie. Na miejsce zostało wysłanych łącznie 5 zastępów straży pożarnej.

- Z centrum dystrybucyjnego zostało ewakuowanych 90 osób jeszcze przed przybyciem służb na miejsce. Doszło do pożaru szafki i instalacji elektrycznej w szatni na terenie obiektu. Na korytarzu panowało duże zadymienie, jednak sytuacja została szybko opanowana – mówi Bartłomiej Mądry, oficer prasowy gorzowskiej straży pożarnej. 

Na szczęście w całym zdarzeniu nikomu nic się nie stało.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości