Wiadomości

Poranny pożar i ewakuacja centrum dystrybucyjnego w Gorzowie

4 maja 2021, 13:43
fot. KM PSP w Gorzowie
We wtorek we wczesnych godzinach porannych doszło do ewakuacji centrum dystrybucyjnego Biedronki przy ul. Metalowców w Gorzowie. Z budynku ewakuowano łącznie 90 osób. Jak się okazało, w szatni doszło do pożaru szafki i instalacji elektrycznej.

- Dzisiaj o godz. 4.45 ewakuowano centrum dystrybucyjne Biedronka przy ul. Metalowców w Gorzowie. Czujniki wyczuły dym – napisał do portalu gorzowianin.com czytelnik Rafał. Jak się okazało, faktycznie dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał we wtorek 4 maja przed godz 5 rano zgłoszenie o pożarze w centrum dystrybucyjnym Biedronki przy ul. Metalowców w Gorzowie. Na miejsce zostało wysłanych łącznie 5 zastępów straży pożarnej.

- Z centrum dystrybucyjnego zostało ewakuowanych 90 osób jeszcze przed przybyciem służb na miejsce. Doszło do pożaru szafki i instalacji elektrycznej w szatni na terenie obiektu. Na korytarzu panowało duże zadymienie, jednak sytuacja została szybko opanowana – mówi Bartłomiej Mądry, oficer prasowy gorzowskiej straży pożarnej. 

Na szczęście w całym zdarzeniu nikomu nic się nie stało.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości