Wiadomości

Tragedia w Watralu. Kobieta wypadła z okna na 11 piętrze

4 maja 2021, 11:53
fot. Anna Kluwak
We wtorkowe przedpołudnie na os. Górczyn doszło do tragicznego zdarzenia. Z okna znajdującego się na 11 piętrze wieżowca Watral wypadła kobieta. Niestety po upadku z takiej wysokości, nie miała szans na przeżycie. Na miejscu pracuje grupa dochodzeniowo-śledcza pod nadzorem prokuratora, która będzie wyjaśniała okoliczności tragedii.

Dyżurny gorzowskiej policji we wtorek 4 maja przed godz. 11 otrzymał zgłoszenie o tragicznym zdarzeniu do którego doszło w budynku Watrala przy ul. Kombatantów. Z okna wieżowca miała wypaść kobieta. Na miejsce został wysłany policyjny patrol oraz karetka pogotowia.

Jak się okazało, kobieta wypadła z okna znajdującego się na ostatnim, 11 piętrze wieżowca. Po upadku z takiej wysokości, nie miała szans na przeżycie. Zginęła na miejscu.

- Na miejscu pracują policjanci pod nadzorem prokuratora, który wyjaśniają okoliczności zdarzenia. Będziemy sprawdzać czy kobieta sama wyskoczyła z okna czy też doszło tutaj do udziału osób trzecich – mówi Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie. 

Na 11 piętrze budynku Watrala znajduje się siedziba wojewódzkiego inspektoratu inspekcji handlowej w Gorzowie. Według nieoficjalnych informacji do których dotarł portal gorzowianin.com, nie była to żadna z pracownic WIIH. Miała to być obca kobieta, która wjechała na 11 piętro, weszła do pomieszczenia socjalnego i następnie wyskoczyła z okna.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości