Wiadomości

Mały kotek uratowany na wysypisku śmieci

23 kwietnia 2021, 10:55
fot. Inneko Gorzów
Do nietypowego zdarzenia doszło na składowisku odpadów w Chróściku. Podczas procesu technologicznego jeden z pracowników wypatrzył wśród śmieci małego kotka. Gdyby nie to, 3-tygodniowy kociak mógłby zginąć. Kotek został zbadany przez weterynarza i trafił do domu tymczasowego, a kiedy podrośnie jego nowym domem będzie Pole Golfowe Zawarcie.

Mały i piszczący, zaledwie 3-tygodniowy kotek został uratowany przed pewną śmiercią na wysypisku śmieci w Chróściku. - Składowisko w Chróściku potrafi zaskoczyć… Taką małą  i słodką niespodzianką był mały kotek, uratowany przez naszych bohaterów z Inneko, prosto spod niebezpiecznej maszyny – czytamy na profilu firmy Inneko, która zarządza instalacją w Chróściku.

Kotek znajdował się wśród śmieci podczas procesu technologicznego na terenie składowiska. - Dostaliśmy telefon z instalacji, że jeden z pracowników wypatrzyła małego kotka wśród śmieci. Od razu pojechałam na miejsce. Kotek ma ogromne szczęście, że zauważył go pracownik, ponieważ jest naprawdę malutki i mieści się na dłoni. Od razu został zabrany do weterynarza, gdzie został zbadany i dostał antybiotyki. Bardzo się cieszę, że udało się go uratować. Takie sytuacje nie zdarzają się często. Na szczęście jest to historia z happy endem – mówi Emilia Grzegorczyk z firmy Inneko.

Kociak póki co przebywa w domu tymczasowym, ponieważ nie potrafi jeszcze samodzielnie jeść. Jak tylko podrośnie, trafi do nowego domu, czyli na Pole Golfowe Zawarcie. A jak to się w ogóle stało, że malutki kotek znalazł się wśród śmieci na wysypisku? Hipotez jest kilka. Jednak pracownicy Inneko nie wykluczają, że ktoś mógł zwierzaka wyrzucić razem ze śmieciami do kontenera. 


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości