Wiadomości

Podwójna awaria autobusów jadących na „strefę”. Ludzie stali i marzli

15 lutego 2021, 11:18
fot. czytelnik Patryk
Do niecodziennej sytuacji doszło w poniedziałkowy poranek, kiedy mieszkańcy Gorzowa jechali do pracy na „strefę”. Autobus, który miał zawieźć pasażerów w kierunku KSSSE uległ awarii, jak się również okazało, drugi zastępczy autobus również miał awarię. Dopiero trzeci autobus, który wyjechał na trasę zawiózł gorzowian do pracy.

Do redakcji portalu gorzowianin.com napisał czytelnik Patryk, który zwrócił uwagę na to, co się stało w poniedziałkowy poranek 15 lutego w trakcie dojazdu autobusem linii 136 w kierunku KSSSE, czyli autobusu który dowozi pasażerów do fabryk przy ul. Szczecińskiej, Złotego Smoka czy Mosiężnej. 

Wszystko działo się po godz. 5 rano. - Pasażerowie czekali zmarznięci na przystanku "Krzywoustego", ponieważ autobus spóźnił się o co najmniej 10 minut, w dodatku miał uszkodzone tyle drzwi. Mało tego, autobus przejechał zaledwie od przystanku "Krzywoustego" do przystanku "Słowiańska". Zero informacji od kierowcy, który nie potrafił poinformować pasażerów co dalej i czy będzie puszczony jakiś sprawny autobus z zajezdni. Ludzie w obawie, że spóźnią się do pracy, zamawiali taksówki na swój koszt. Ludzie zmarznięci czekali na drugi zastępczy autobus przy ul. Słowiańskiej. Taka sytuacja w ogóle nie powinna mieć miejsca - opowiada czytelnik Patryk.

Zwróciliśmy się z prośbą o komentarz w tej sprawie zwróciliśmy się do Miejskiego Zakładu Komunikacji. - Dzisiaj rano doszło do podwójnej awarii autobusów. Pierwszy autobus w trakcie dojazdu na linię miał awarię. Natomiast drugi autobus zastępczy uległ awarii na rondzie Szczecińskim. Zanim dojechał na miejsce trzeci autobus, to mogło minąć około 10 minut. Do awarii doszło z przyczyn od nas niezależnych. Całkiem możliwe, że mogła przyczynić się również do tego pogoda, ponieważ dzisiaj w nocy było -15 stopni Celsjusza – komentuje Marcin Pejski, rzecznik prasowy Miejskiego Zakładu Komunikacji w Gorzowie.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości