Wiadomości

Inwestorzy znów mogą kupić działki przy Miłej

11 lutego 2021, 11:56
fot. archiwum/Urząd Miasta Gorzowa
W marcu odbędzie się przetarg na sprzedaż dwóch działek dla przedsiębiorców przy ul. Miłej (dawna ul. Dobra i Folwarczna). Będzie to pierwszy przetarg na sprzedaż tych działek. Cena wywoławcza najtańszego terenu inwestycyjnego to 1,7 mln zł.

Władze Gorzowa ogłosiły przetarg na sprzedaż kolejnych działek inwestycyjnych przy ul. Miłej (dawna ul. Dobra i Folwarczna). Tym razem pod młotek pójdą dwie działki. Cena wywoławcza działki o powierzchni 18 tys. m.kw. wynosi 1 mln 700 tys. zł. Natomiast działki o powierzchni 21 tys. m.kw. wynosi 1 mln 900 tys. zł. 

Przetarg zaplanowano na czwartek 25 marca na godz. 12 w siedzibie Urzędu Miasta przy ul. Sikorskiego. Co istotne, każda firma, która będzie chciała wziąć udział w przetargu będzie musiała wpłacić wadium do czwartku 18 marca.

Przy ul. Miłej zostało przygotowanych łącznie 11 działek o powierzchni blisko 21 hektarów.  Tereny zostały przeznaczone dla małych i średnich przedsiębiorców z branży handlowej, transportowej, zajmującej się usługami biurowymi lub rzemieślniczymi. A także pod hale magazynowe. 

Do tej pory miastu udało się sprzedać pięć działek. Natomiast w sierpniu ubiegłego roku pierwszy inwestor ruszył z budową salonu samochodów ciężarowych z serwisem, który ma zostać otworzony w 2021 roku. W międzyczasie kolejne firmy, które kupiły tereny składały wnioski o pozwolenie na budowę. Właśnie kolejny inwestor otrzymał zgodę na rozpoczęcie budowy – tym razem będzie to budynek magazynowy z częścią socjalno-biurową, mieszalnią i pakowalnią.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości