Wiadomości

Ceny paliw w Gorzowie poszły w górę

27 listopada 2020, 10:07
Tankowanie jest coraz droższe. Po dużych spadkach spowodowanych kolejną falą pandemii koronawirusa, ceny na gorzowskich stacjach benzynowych pną się powoli w górę.

Jak informuje branżowy portal e-petrol.pl, w ciągu ostatnich kilku dni ceny obu gatunków benzyn poszły w górę o 2 grosze i aktualnie Pb98 i Pb95 oferowane są po 4,76 i 4,41 zł/l. O 3 grosze podrożały także olej napędowy i autogaz, które sprzedawane są po 4,32 i 2,12 zł/l.

Jak to wygląda w Gorzowie? Aktualne ceny paliw na wszystkich stacjach benzynowych w mieście można znaleźć w naszym zestawieniu, które dostępne jest TUTAJ. Można tam też śledzić trendy cen paliw w Gorzowie. Na wykresie wyraźnie widać, że ceny paliw, szczególnie ON poszły w dół na początku listopada. Wówczas za litr ON płaciliśmy średnio 4,13 zł. Teraz to paliwo kosztuje średnio 4,27 zł/litr.

Najtaniej w Gorzowie ON kupimy na stacji Avia i Intermarche. Tam wciąż litr oleju kosztuje poniżej 4 zł. Podobnie jest w przypadku benzyny. 1 litr PB95 kupimy już za 4.19.

Jak to wygląda w Polsce? Jak informuje e-petrol.pl pozytywnie wyróżnia się region Górnego Śląska, gdzie kierowcy tankują w najniższych cenach benzyny i diesla. Wynoszą one tam odpowiednio: 4,26 i 4,51 zł/l oraz 4,17 zł/l. LPG ze średnią ceną równą 2,06 zł/l jest zaś najtańsze na Warmii i Mazurach.

Najwyższe ceny benzyny Pb95 e-petrol.pl zarejestrował w tym tygodniu na Dolnym Śląsku, na którym jej litr kosztuje przeciętnie 4,52 zł/l. Pb98 jest natomiast najdroższa na Kujawach i Pomorzu, gdzie oferowana jest po 4,86 zł/l. Za litr diesla najwięcej płaci się na Mazowszu i na Podlasiu - 4,41 zł/l, a za tę samą ilość autogazu w województwie zachodniopomorskim - 2,21 zł/l.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości