Wiadomości

Gorzów: Dziecko wypadło z okna na 4 piętrze

18 września 2020, 16:42, mk
fot. czytelnik
Do zdarzenia doszło w piątkowe popołudnie 18 września w jednym z bloków przy ul. Kościuszki w Gorzowie. Z okna na czwartym piętrze wypadło dziecko, które zostało przewiezione do gorzowskiego szpitala.

Informacje o tym, że coś dzieje się na osiedlu Sady w okolicach sklepu Biedronka, otrzymaliśmy od naszych czytelników. Z pierwszych informacji wynikało, że w piątek 18 września po godz. 15 z okna na czwartym piętrze jednego z bloków przy ul. Kościuszki miało wypaść dziecko.

Zdarzenie potwierdził rzecznik gorzowskiej policji. - Potwierdzam, że doszło do takiego zdarzenia. Z okna na 4 piętrze wypadł 1,5 roczny chłopiec. Dziecko przeżyło, zostało zabrane do szpitala. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają okoliczności tego zdarzenia — mówi Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik

To cud, że dziecko przeżyło spadając z tak dużej wysokości. Jak ustalił portal gorzowianin.com, chłopczyk spadł na pas zieleni i krzaki. Policjanci ustalacją gdzie w tym czasie byli rodzice i jak to się stało, że dziecko wypadło z okna.

 

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości