Wiadomości

Przez miesiąc nie przejedziemy Żwirową

14 kwietnia 2020, 07:45, red
Już w środę planowane jest rozpoczęcie prac na ulicy Żwirowej, związanych z budową kanalizacji i sieci wodociągowej. Na czas robót zostanie zamknięty odcinek ulicy Żwirowej między skrzyżowaniem z ul. Błotną i skrzyżowaniem z ul. Słowiańską – Roosevelta.

Przejazd z ulicy Żwirowej (od strony cmentarza) w Błotną będzie możliwy, podobnie wyjazd z ul. Błotnej w prawo, na cmentarz i w kierunku Chwalęcic. Wykonawca przewiduje, że utrudnienia w ruchu na omawianym odcinku potrwają przez miesiąc, do 15 maja br.

Zamknięcie drogi wymaga zorganizowania objazdów oraz zmian w organizacji ruchu na skrzyżowaniu ulic Słowiańska – Roosevelta – Kazimierza Wielkiego - Żwirowa. Na ul. Roosevelta wprowadzony zostanie nakaz jazdy prosto lub w lewo. Analogiczne zakazy uniemożliwiające wjazd w ul. Żwirową wprowadzone zostaną na wlocie ul. Słowiańskiej i Kosynierów Gdyńskich.

Objazd do ul. Roosevelta wyznaczony zostanie po trasie: ul. Błotna, ul. Okrzei i ul. Kazimierza Wielkiego. Objazd w przeciwnym kierunku do ul. Żwirowej wytyczony zostanie po tej samej trasie.

Z trasy objazdu korzystać będą także autobusy MZK obsługujące cmentarz i Chwalęcice. Dla autobusów jadących w kierunku cmentarza wyznaczony zostanie przystanek zastępczy na ul. Błotnej przed skrzyżowaniem z ul. Żwirową. Na trasie objazdu wprowadzone zostaną czasowe zakazy zatrzymywania się lub postoju – dotyczy to ulicy Błotnej i Okrzei.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości