Sklepy ponownie zmieniają godziny otwarcia

13 kwietnia 2020, 14:05, red
Po świętach Wielkanocnych sklepy ponownie zmieniają swoje godziny otwarcia. Jak się okazuje, od wtorku 14 kwietnia większość dyskontów wraca do standardowych godzin pracy, część będzie czynna do północy, natomiast niektóre będą nadal otwarte przez 24 godziny na dobę.

Biedronka

Sieć Biedronka informuje, że od wtorku 14 kwietnia większość sklepów w kraju będzie otwarta od godz. 6 rano do północy. Natomiast część dyskontów pozostanie otwarta przez całą dobę. W Gorzowie przez 24 godziny na dobę będą czynne dwie Biedronki - przy ul. Kościuszki oraz przy ul. Popławskiego. Pozostałe od godz. 6 rano do północy

Lidl

Właściciele sieci Lidl postanowili, że po świętach niektóre sklepy w Polsce pozostaną czynne przez całą dobę, a pozostałe będą otwarte od godz. 6 rano do północy. W przypadku Gorzowa, wszystkie pięć sklepów w naszym mieście będzie czynnych 24 godziny na dobę. Co istotne, od godz. 3 do godz. 4 w nocy planowana jest przerwa techniczna. W tym czasie sklep będzie zamknięty dla klientów. Tak wynika z rozpiski na oficjalnej stronie Lidl.pl.

Netto

Sklepy sieci Netto przed świętami wydłużyły czas pracy od godz. 6 rano do północy. Również od wtorku 14 kwietnia sklepy pozostaną przy takich samych godzinach otwarcia.

Kaufland

Również sklep Kaufland przy ul. Matejki od wtorku 14 kwietnia wraca do swoich standardowych godzin otwarcia od 7 do 22.

Dino

Po świętach także sklep Dino przy ul. Podmiejskiej będzie czynny nadal w godz. od 6.30. do 22.

Tesco

W przypadku sklepu Tesco przy ul. Górczyńskiej w Gorzowie, będzie on otwarty w standardowych godzinach 6-23.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości