Znad Walczaka znikną rury

6 marca 2020, 13:03, mk
fot. Marcin Kluwak
W sobotę i niedzielę nie przejedziemy częścią ulicy Walczaka. Ma to związek z planowaną rozbiórką napowietrznej sieci ciepłowniczej, która przecina tę ulicę w okolicach skrzyżowania z Dowgielewiczowej.

Rury biegnące nad ulicą Walczaka, na wysokości elektrociepłowni już dawno wpisały się w krajobraz naszego miasta. Przez wielu niezauważane, teraz znikną z naszego miasta. W najbliższy weekend (7-8 marca) planowana jest rozbiórka tej sieci.

Wykonawca robót planuje zamknięcie połączenia ul. Dowgielewiczowej z ul. Walczaka (od godz. 6.00 w sobotę do 4.00 w niedzielę) oraz zamknięcie ul. Walczaka na odcinku od ronda Gdańskiego do ul. Dowgielewiczowej (z soboty na niedzielę, w godzinach 23.00 – 4.00).

W celu minimalizacji utrudnień demontaż prowadzony będzie w weekend, a główne prace przeprowadzone zostaną w godzinach nocnych. W trakcie prac dojazd do osiedla przy ul. Kućki, Korcza i Dowgielewiczowej odbywać się będzie wyłącznie od strony ul. Górczyńskiej. W czasie zamknięcia ul. Walczaka objazd w kierunku Gdańska wytyczony będzie po trasie: ul. Czereśniowa – ul. Piłsudskiego – rondo Górczyńskie – ul. Górczyńska – rondo Gdańskie. Objazd w przeciwnym kierunku po tej samej trasie.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości


x
-->