Wiadomości

Kierująca fordem potrąciła rowerzystę

5 marca 2020, 14:51, red
fot. Pomoc Drogowa Anhol
W czwartkowe popołudnie kierująca fordem nie ustąpiła pierwszeństwa i potrąciła rowerzystę na oznakowanym przejeździe dla rowerów przy ul. Walczaka. W wyniku zderzenia, poszkodowany 64-latek został zabrany do gorzowskiego szpitala.

Pogoda sprzyja, więc na ulicach miasta i ścieżkach rowerowych widać większą ilość rowerzystów. Niestety drugi dzień z rzędu doszło do potrącenia rowerzysty na oznakowanym przejeździe rowerowym. Tym razem zdarzenie miało miejsce przy skrzyżowaniu ul. Walczaka i Stilonowej.

Kobieta kierująca fordem wyjeżdżała z ul. Stilonowej w ul. Walczaka, natomiast 64-letni rowerzysta jechał ścieżką rowerową ul. Walczaka w kierunku ronda Ofiar Katynia. Co istotne, od strony ul. Stilonowej tuż przed przejazdem rowerowym przy ul. Walczaka jest ustawiony dla kierowców znak stop.

- Kierująca fordem nie zatrzymała się przed znakiem stop, przez co nie ustąpiła pierwszeństwa i potrąciła 64-letniego rowerzystę – mówi Mateusz Sławek z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie. Poszkodowany 64-latek został zabrany do gorzowskiego szpitala.

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości