Wiadomości

Perfect zagra w Gorzowie

9 sierpnia 2019, 09:53
fot. facebook.com/Perfect
W niedzielę 1 września w gorzowskim amfiteatrze odbędzie się koncert zespołu Perfect. Wszystko z okazji 37. rocznicy Gorzowskich Wydarzeń Sierpniowych. Wstęp na koncert będzie możliwy za okazaniem bezpłatnej wejściówki. Te będą rozdawane od przyszłego tygodnia.

Z okazji 37. rocznicy Gorzowskich Wydarzeń Sierpniowych w amfiteatrze Miejskiego Centrum Kultury odbędzie się specjalny koncert. W niedzielę 1 września o godz. 20 na deskach gorzowskiego amfiteatru wystąpi zespół Perfect. Piosenki takie jak „Nie płacz Ewka”, „Chcemy być sobą”, „Ale wkoło jest wesoło”, „Niewiele ci mogę dać” czy „Autobiografia” to przeboje, które zna każdy.

Wstęp na koncert będzie za okazaniem specjalnych wejściówek, które są całkowicie darmowe. Ilość jest ograniczona i będą dystrybuowane aż do wyczerpania. Jedna osoba może odebrać maksymalnie dwie. Bezpłatne wejściówki obowiązują także dzieci, niezależnie od wieku.

Dystrybucja bezpłatnych biletów rozpocznie się w poniedziałek 12 sierpnia od godz. 12.30 na Starym Rynku. Natomiast od wtorku 13 sierpnia (w dni robocze) wejściówki będzie można odebrać w sekretariacie Miejskiego Centrum Kultury przy ul Drzymały 26 w godz. od 9 do 15.

Oprócz tego bilety będą rozdawane w każdy wtorek od godz. 14 przy okazji akcji „Pocztówka z Gorzowa”. We wtorek 13 sierpnia będzie to Park Róż, we wtorek 20 sierpnia przed wejściem do Nova Park. A także w niedzielę 25 sierpnia przed wejściem do Galerii Askana oraz we wtorek 27 sierpnia obok Studni Czarownic.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości