Tesco w Gorzowie sprzedane

31 lipca 2019, 10:21, red
Z mapy Gorzowa zniknie jeden hipermarket sieci Tesco. Z nieoficjalnych źródeł wiemy, że drugi z marketów zostanie zmniejszony do wersji kompaktowej. Jest to efekt planów sieci dotyczących skoncentrowania swoich działań na formatach mniejszych sklepów.

We wtorek Solidarność skupiona przy Tesco podała, że zlikwidowane ma zostać 8 dużych marketów w Polsce. Wśród nich znalazł się Gorzów Wielkopolski. Jak podaje portalu dlahandlu.pl, Tesco potwierdziło, iż jest na etapie finalizacji umów sprzedaży 8 dużych hipermarketów.

Oficjalnie nie wiadomo, o który market w Gorzowie chodzi, ale pracownicy tej sieci wymieniają się informacjami na portalach społecznościowych. Z rozmów wynika, że sprzedany został market przy ulicy Słowiańskiej. Ma tam powstać… Carrefour. Natomiast market przy ulicy Górczyńskiej przejdzie gruntowną modernizację. Zostanie on dostosowany do obecnych realiów.

- Reorganizacja wiąże się z redukcją asortymentu w największych sklepach, aby zakupy dla klientów były prostsze i bardziej przyjazne. Jednocześnie nowa oferta będzie także prostsza do zarządzania dla pracowników w sklepach. W hipermarketach kompaktowych oraz supermarketach gama produktów spożywczych również zostanie odpowiednio dopasowana i uproszczona – czytamy na stronach portalu.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości


x
-->