Wiadomości

Ulica Piłsudskiego zostanie całkowicie zamknięta

27 lipca 2019, 18:05
fot. archiwum
Wykonawca przebudowy ul. Piłsudskiego w Gorzowie chce zamknąć w środę 31 lipca remontowany odcinek. Wszystko po to, aby dokończyć niezbędne prace. Chociaż droga zostanie wyłączona z ruchu tylko na jeden dzień, to mieszkańcy nie są zadowoleni z tego powodu.

Do portalu gorzowianin.com zgłosili się czytelnicy, którzy zaniepokojeni są całkowitym zamknięciem ul. Piłsudskiego na jeden dzień. Okazuje się, że wykonawca przebudowy ul. Piłsudskiego, firma Infrakom chce wyłączyć z ruchu remontowany odcinek w środę 31 lipca.

Informacja o zamknięciu ulicy została wywieszona na klatkach schodowych bloków przy ul. Sułkowskiego. - W związku z realizacją inwestycji" Przebudowa ul. Piłsudskiego do Al. ks. Andrzejewskiego do ul. Walczaka" informujemy że w dniu 31 lipca 2019 ulica Piłsudskiego na odcinku od Al. ks. Andrzejewskiego do ul. Walczaka będzie całkowicie zamknięta (wyłączona z ruchu). Za powstałe utrudnienia przepraszamy - czytamy w komunikacie wykonawcy.

Zamknięcie ulicy na jeden dzień nie podoba się mieszkańcom bloków przy ul. Sułkowskiego. - Setka aut z ul. Sułkowskiego nie wyjedzie. Nie można było tego inaczej załatwić? - pyta się czytelnik Daniel. - Czy można całkowicie odciąć mieszkańców od świata? A jak dojedzie pogotowie lub straż? – zastanawia się z kolei czytelnik Tomasz.

Niestety wykonawca musiał zamknąć całkowicie remontowany odcinek na jeden dzień, aby dokończyć niezbędne prace. Mieszkańcy nie powinni się obawiać o dojazd służb, bo one jeżeli będzie taka potrzeba to dotrą pod wskazany adres. Tak było w przypadku ul. Wróblewskiego, która była wyłączona z ruchu przez kilka dni. Wówczas mieszkańcy bloków, gdzie nie było dojazdu, musieli zostawić swoje auta w innym miejscu.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości