Wiadomości

Kabarety przyciągnęły tłumy

25 maja 2019, 13:44
fot. Anna Kluwak
Kilka tysięcy osób bawiło się do później nocy w gorzowskim amfiteatrze. Okazją była Polska Noc Kabaretowa. Chociaż bilety do tanich nie należały, amfiteatr wypełniony był prawie do końca. To pokazuje, że Gorzów potrzebuje tego typu imprez.

Polska Noc Kabaretowa to marka sama w sobie. Nic więc dziwnego, że w piątkowy wieczór widownia wypełniona była praktycznie do samego końca. Bilet wstępu tani nie był – aby zobaczyć premierowe skecze uznanych już w Polsce komików, trzeba było zapłacić blisko 100 złotych. Ale każda wydana złotówka była tego warta. Publiczność w gorzowskim amfiteatrze bawiła się doskonale. Przedstawienie, w którym mogliśmy zobaczyć Kabaret Nowaki, Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Smile, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret K-2 oraz bijącego rekordy popularności Igora Kwiatkowskiego trwało od godziny 20:00 do północy.

Przez 4 godziny zgromadzona w amfiteatrze publiczność bawiła się doskonale. Widać to było po reakcjach. Gorzowianie mogli obejrzeć premierowe skecze, które dopiero za kilka miesięcy pojawią się w telewizji, czy w serwisach internetowych.

Jak było widać, Gorzów potrzebuje tego typu imprez. Nie każdy jest zwolennikiem filharmonii, nie wszystkich interesują orkiestry dęte, czy disco-polo. I co najważniejsze, nie musi to być impreza darmowa. Wczorajszy przykład dobitnie pokazuje, że za dobrą rozrywkę mieszkańcy naszego miasta są w stanie zapłacić.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości