Wiadomości

Włamanie do firmy na gorzowskim Zawarciu

17 kwietnia 2019, 21:10, red
fot. archiwum
W środę nad ranem doszło do włamania w jednej z firm projektującej meble na wymiar. Złodziej ukradł wszystko co się dało – komputery, dokumenty czy pieniądze. Właściciel prosi o pomoc, ponieważ chciałby odzyskać pendrive na którym był bardzo ważny klucz do programu projektującego meble.

W środę 17 kwietnia o godz. 4 nad ranem doszło do włamania do firmy znajdującej się na gorzowskim Zawarciu. Złodziej wybrał za swój cel budynek firmy Geslon przy ul. Grobla 30, która zajmuje się projektowaniem mebli na wymiar.

Złodziejowi nie przeszkodził nawet alarm, który się włączył podczas włamania. Z firmy skradziono dwa laptopu, torbę z dokumentami, kasetkę z gotówką, modem z kartą sim oraz pendrive na którym znajdował się klucz do programu projektowego mebli na wymiar Planit Fusion.

- Apelujemy do złodzieja, aby oddał nam chociaż klucz do programu. Dla niego niego bez kodów jest bezużyteczny, a nam uratowałby życie. Pendrive był fioletowo-czarny i był podpięty do laptopa. Dla nas jest to naprawdę ważne – podkreśla pan Grzegorz, właściciel firmy.

 Sprawa została zgłoszona na policję. Na miejsce przyjechała grupa dochodzeniowo-śledcza z psem. Sklep został sprawdzony, zostałe zdjęte odciski palców. Jednak, jak podkreśla właściciel, dla niego najważniejszy jest klucz do programu.

 


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości