Przed policją uciekł na balkon

15 kwietnia 2019, 15:29
fot. gorzowianin.com
Próbował ukraść auto, które zatrzymał na drodze. Kiedy to się nie udało, 35-letni mieszkaniec Gorzowa uciekł przed policją na balkon jednego z bloków przy ul. Armii Krajowej. Okazało się, że mężczyzna jest pijany. Miał w swoim organizmie 2 promile alkoholu.

W poniedziałek 15 kwietnia po godz. 12 przy ul. Armii Krajowej w Gorzowie doszło do nietypowego zdarzenia. Na miejscu jest policja i pogotowie. - Mężczyzna chciał ukraść auto i uciekł policji do jednego z mieszkań - napisał do nas czytelnik.

Okazało się, że rzeczywiście na os. Górczyn doszło do interwencji policji. - Dyżurny gorzowskiej policji otrzymał zgłoszenie o mężczyźnie, który miał siedzieć na drodze. Następnie ten mężczyzna zatrzymał auto, wsiadł do niego i zaczął się awanturować z kierowcą. Na sam koniec uciekł na balkon jednego z mieszkań, gdzie zaczął uderzać w szybę – opowiada Grzegorz Jaroszewicz z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Mężczyzna został ostatecznie zatrzymany przez policję. Okazało się, że próbował ukraść samochód, który zatrzymał. A kiedy to się nie udało, zniszczył auto.

- 35-letni mężczyzna został zatrzymany przez policję do wytrzeźwienia, ponieważ był kompletnie pijany. Miał w swoim organizmie 2 promile alkoholu. Policjanci są w trakcie wykonywania czynności. Wiadomo, że mężczyzna odpowie za uszkodzenie auta. Jednak jest za wcześnie, aby mówić o jakichkolwiek innych zarzutach dla 35-latka, ponieważ musi najpierw wytrzeźwieć – komentuje Jaroszewicz.

Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości