Wiadomości

Polska Noc Kabaretowa 2019 w Gorzowie

6 kwietnia 2019, 16:22
W piątek 24 maja w gorzowskim amfiteatrze wystąpią najlepsze polskie grupy kabaretowe, a wszystko za sprawą Polskiej Nocy Kabaretowej 2019. Na scenie wystąpi m.in. Kabaret Skeczów Męczących czy Igor Kwiatkowski. Dawka humoru gwarantowana.

Polska Noc Kabaretowa 2019 to kolejna już edycja tego wyjątkowego show kabaretowego. Tym razem widzowie zostaną zabrani w niezwykłą podróż w poszukiwaniu humoru świata, która będzie zarazem najśmieszniejszą podróżą życia. Gorzowska edycja Polskiej Nocy Kabaretowej odbędzie się w piątek 24 maja w amfiteatrze przy ul. Drzymały 26. Start o godz. 20.

Niezastąpionym przewodnikiem w poszukiwaniu humoru świata będzie Kabaret Nowaki, który zadba o to, aby było różnorodnie, dynamicznie i all inclusive. W drogę zabiorą się z nami najodważniejsi odkrywcy humoru świata - Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski, Kabaret Smile i Kabaret K2.

- Zajrzymy do najbardziej dzikich zakątków świata, nie ominiemy żadnej wyspy i szczytu w poszukiwaniu najśmieszniejszego żartu. Zadbamy o to, aby nasza wspólna przygoda była pełna kolorów, zaskakujących odkryć i śmiechu ponad wszelkimi granicami. Podróż za jeden uśmiech, Rejs i Boso przez świat mogą się schować! Nadciąga Polska Noc Kabaretowa 2019! Wskakujcie na pokład i ruszajcie z nami w poszukiwaniu humoru świata – zapowiadają organizatorzy Polskiej Nocy Kabaretowej 2019.

Bilety dostępne w Media Markt, www.biletynakabarety.pl, www.polskanockabaretowa.pl, www.kabaretowebilety.pl, www.biletin.pl i na www.ebilet.pl.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości