Doktor Linda H. nie pracuje już w szpitalu

6 marca 2019, 11:49, red
fot. archiwum
W środę 6 marca doktor Linda H. zakończyła współpracę z Wielospecjalistycznym Szpitalem Wojewódzkim w Gorzowie. Jak się okazało, lekarka zrezygnowała z pracy po dwóch dniach ze względu na „medialną nagonkę”.

Zatrudnienie doktor Lindy H. w nocnym i świątecznym ambulatorium w Wielospecjalistycznym Szpitalu Wojewódzkim wywołało ogromną burzę wśród pacjentów i mieszkańców Gorzowa. Wiele osób nie zgadzało się z zatrudnieniem lekarki w szpitalu przy Dekerta. Już w pierwszy dzień pracy 3 marca doktor Linda H. kazała nacierać 4-miesięczne dziecko whisky, co wywołało falę krytyki.

Setki osób domagały się zwolnienia doktor Lindy H. z gorzowskiego szpitala. Jak się okazało, w środę 6 marca pani doktor zakończyła współpracę z Wielospecjalistycznym Szpitalem Wojewódzkim w Gorzowie, zaledwie po dwóch dniach pracy.

- Na wniosek Kierownika Szpitalnego Oddziału Ratunkowego, w wyniku porozumienia pomiędzy dr Lindą Hoffman a Zarządem Szpitala, uprzejmie informujemy, że z dniem dzisiejszym 6 marca 2019 roku, pani doktor zakończyła współpracę z Wielospecjalistycznym Szpitalem Wojewódzkim w Gorzowie – czytamy w oficjalnym oświadczeniu szpitala.

Jak dowiedział się nieoficjalnie portal gorzowianin.com, doktor Linda H. zrezygnowała z pracy w szpitalu ze względu na „medialną nagonkę” na jej osobę.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości