Wiadomości

w Nova Park pobiją rekord!

11 października 2018, 18:48, inf. prasowa
We wtorek 16 października przypada Europejski Dzień Przywracania Czynności Serca. To właśnie tego dnia NoVa Park – wspólnie z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy – powalczą o pobicie rekordu w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo-oddechowej przez jak największą liczbę osób w ciągu 30 minut.

Bicie rekordu w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo-oddechowej jest wydarzeniem ogólnopolskim zainicjowanym przez WOŚP w 2013 roku i realizowanym w ramach programu edukacyjnego „Ratujemy i Uczymy Ratować”. W dotychczasowych edycjach akcji udział wzięło łącznie blisko 400 tysięcy osób. W tym roku w akcję, której celem jest promocja nauki pierwszej pomocy, włącza się również NoVa Park. We wtorek 16 października każdy klient NoVa Park będzie mógł przyłączyć się do wspólnego bicia rekordu. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 12.00 i potrwa 30 minut. W tym czasie jak największa liczba osób będzie wykonywać resuscytację krążeniowo-oddechową.

- Wiedzę z zakresu udzielania pierwszej pomocy powinien posiadać każdy, bez względu na wiek. Podczas najbliższej akcji będziemy starać się nie tylko pobić rekord, ale również pokazać i nauczyć jak największą liczbę osób poprawnego wykonywania resuscytacji krążeniowo-oddechowej. Zapraszamy we wtorek 16 października do NoVa Park i pokazania, że mieszkańcy Gorzowa i okolic potrafią pomagać” – mówi Anna Krajczyńska, specjalista ds. marketingu NoVa Park.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości