Kamień usunięty, schody do naprawy

6 lipca 2018, 13:32, ak
fot. czytelnik Krzysztof
Schody w przejściu podziemnym przy ul. Górczyńskiej w Gorzowie zostały zniszczone przez nieznanego sprawcę, który zrzucił po nich wielki kamień. Miasto deklaruje, że schody zostaną naprawione tak szybko, jak będzie to tylko możliwe.

W środę 4 lipca opisywaliśmy na portalu gorzowianin.com problem zniszczonych schodów w przejściu podziemnym przy ul. Górczyńskiej w Gorzowie. Schody zostały zniszczone przez nieznanego sprawcę, który przed 23 czerwca zrzucił po nich wielki głaz, przez co zostały rozbite kafelki na poszczególnych stopniach.

Przez ponad 10 dni nikt nie zajął się naprawą schodów oraz usunięciem kamienia z przejścia podziemnego. Jedynie, co widać na zdjęciu przysłanym od czytelnika Krzysztofa, kamień został przesunięty ze środka przejścia pod ścianę.

Dlatego też zwróciliśmy się z prośbą o wyjaśnienie sprawy do Urzędu Miasta. Dopiero po naszej interwencji, jeszcze tego samego dnia, w środę 4 lipca kamień został usunięty.

- Jeżeli chodzi o naprawę zniszczonych schodów, to problem został zgłoszony do wykonawcy. Firma, która zajmuje się utrzymaniem przejścia podziemnego jest w trakcie dobierania materiału do naprawy schodów, tak aby nowe płytki były jak najbardziej podobne do tych znajdujących się na stopniach. Schody zostaną naprawione najszybciej jak będzie to możliwe – komentuje Ewa Sadowska, rzecznik prasowy Urzędu Miasta Gorzowa.

Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości