• Dziś 17°/6°
  • Jutro 13°/5°
  • Pojutrze 10°/3°
  • Jakość powietrza (CAQI): 17 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Dom grozy w centrum Gorzowa. Tutaj zacznie się prawdziwy strach

12 maja 2018, 20:00, ak
fot. facebook.com/scaryhousegorzow
Już w czerwcu 2018 roku pojawi się w naszym mieście nowe miejsce na spędzenie wolnego czasu ze znajomymi. Scary House Gorzów będzie rozrywką wyłączne dla osób o mocnych nerwach. Wizyta w domu strachu gwarantować będzie szybsze bicie serca i dreszcze przebiegające przez całe ciało.

- Lubisz się bać? Myślisz, że już nic nie jest w stanie Cię zaskoczyć? Rzucamy Ci wyzwanie! Prawie 300 metrów grozy, przerażające pomieszczenia z których musisz się wydostać w całkowitej ciemności... Na każdym kroku staniesz twarzą w twarz z Twoją największą fobią… podejmij wyzwanie i spróbuj nie krzyknąć stop! - tak opisuje Scary House jego menadżerka.

Nowe miejsce rozrywki będzie mieściło się w kamienicy przy ul. Obotryckiej 7 (nad pubem Studnia) i będzie to pierwszy w województwie lubuskim dom grozy. Podobne miejsca możemy znaleźć najbliżej w Poznaniu lub w Szczecinie.

Zasady zabawy są prawie takie same jak w escape roomie. Jednak w przypadku Scary House, w całym domu panować będzie całkowita ciemność, a uczestnicy zabawy wyposażeni będą wyłącznie w latarkę.

- Zabawa będzie polegała na przejściu całego domu w egipskich ciemnościach, który składa się z różnych pomieszczeń odpowiednio zaaranżowanych by pobudzać wszystkie nasze lęki. Niektóre z pomieszczeń będą zamknięte, a dreszczyku emocji i strachu będą dodawać upiorni aktorzy. Natomiast grupa od 2 do 4 osób będzie musiała się wydostać z tych pomieszczeń wyposażona jedynie w latarkę. Póki co nie chcemy zdradzać scenariusza naszej zabawy, ma to być niespodzianka – opowiada menadżerka Scary House.

Jeżeli podczas pokonywania kolejnych pomieszczeń kogoś ogarnie atak paniki i będzie miał dosyć postaci rodem z horroru, które wyłaniają się z ciemności – będzie mógł użyć hasła bezpieczeństwa. Hasłem bezpieczeństwa jest „STOP” i trzeba je wyraźnie powiedzieć lub wykrzyczeć. Zaraz po jego użyciu osoba z obsługi wyprowadza osobę zgłaszającą, natomiast pozostali uczestnicy kontynuują zabawę.

Gorzowski dom grozy będzie przeznaczony dla osób dorosłych oraz młodzieży od 16 lat za pisemną zgodą rodziców. Co istotne, będzie to miejsce dla ludzi o mocnych nerwach lub takich, którzy lubią adrenalinę. Scary House nie jest odpowiednią rozrywką dla osób z epilepsją, klaustrofobią czy nadciśnieniem.

Scary House Gorzów będzie otwarty od czwartku do niedzieli. W czwartki i piątki w godz. 18-22, natomiast w soboty i niedziele w godz. 16-22. Optymalny czas przejścia wszystkich pomieszczeń to 15-20 minut, o ile ktoś wytrzyma i nie krzyknie wcześniej „STOP”.

Czerwcowe otwarcie Scary House Gorzów odbędzie się pod patronatem portalu gorzowianin.com. Nie zabraknie recenzji z domu strachu oraz zdjęć uchylających rąbka tajemnicy. O dokładnym terminie otwarcia jeszcze poinformujemy.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości