Wiadomości

Zwłoki nastolatka znalezione na ulicy [film]

15 stycznia 2018, 15:47, red
fot. czytelnik
Do dramatu doszło w podgorzowskiej miejscowości w poniedziałkowe popołudnie. Na poboczu jednej z ulic zostało znalezione ciało chłopca. Niestety lekarz stwierdził zgon. Nie wiadomo jaka była przyczyna śmierci.

Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy na numer alarmowy 515 016 102 od czytelnika, który napisał, że w miejscowości Ciecierzyce odnaleziono zwłoki chłopca i na miejscu jest policja oraz pogotowie.

Zwłoki zostały znalezione na poboczu dokładnie przy ul. Różanej. To zdarzenie potwierdził rzecznik policji. - Około godz. 13.20 na jednej z ulic został znaleziony 15-letni chłopiec. Niestety okazało się, że nastolatek już nie żyje. Na miejsce została wezwana policja oraz prokurator. Cały czas trwają oraz oględziny miejsca zdarzenia – komentuje Marcin Maludy, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Z informacji jakie uzyskał portal gorzowianin.com, 15-latek miał przebywać w rodzinie zastępczej. Nie wiadomo jaka była przyczyna śmierci chłopca. - Ciało zostanie zabezpieczone do sekcji zwłok. Na tę chwilę nie można jednoznacznie stwierdzić dlaczego chłopiec zmarł oraz czy nie było udziału osób trzecich – tłumaczy Maludy.

Dziennikarzu! Jeżeli wykorzystujesz w swoich doniesieniach informacje, które przeczytałeś na naszym portalu – podaj proszę źródło. Szanuj naszą pracę!

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości