Wiadomości

Od środy utrudnienia przy Jagiełły

5 września 2017, 13:21, red
Nowe rondo przy „Białym kościółku” zostanie zamknięte, ale tylko dla autobusów. Po raz kolejny w centrum zostanie zmieniona organizacja ruchu. Ma to związek z regulacjami studzienek i frezowaniem nawierzchni.

Cały ruch autobusów w kierunku ronda Santockiego zostanie poprowadzony tym razem ulicami Sikorskiego i Warszawską Wszystkie autobusy, które do tej pory jeździły przez nowe rondo przy Walczaka, pojadą torowiskiem przy Warszawskiej. Tak samo będzie w przeciwnym kierunku. Autobusy w kierunku centrum pojadą dotąd jednokierunkowym odcinkiem ulicy Warszawskiej.

Kierowcy aut osobowych muszą liczyć się z kolejnymi utrudnieniami. W okolicach nowego ronda kierowcy zapewne napotkają dodatkowe zwężeniem jezdni, ruch pojazdów może być też sterowany ręcznie. W związku z utrudnieniami zalecany objazd z ul. Jagiełły w kierunku ul. Warszawskiej wytyczony zostanie przez ulice: Dzieci Wrzesińskich – Sikorskiego.

Jak informuje gorzowski magistrat, w przyszłym tygodniu wykonawca planuje układanie warstwy ścieralnej na ul. Jagiełły i Walczaka. W trakcie prac bitumicznych konieczne będzie całkowite wyłączenie z ruchu najpierw ul. Jagiełły na odcinku od ul. Dzieci Wrzesińskich do ul. Warszawskiej, a potem ul. Walczaka.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości