Amator nocnych kąpiel zatrzymany

11 czerwca 2017, 11:53, red
Kolejny amator nocnych kąpiel w Warcie w rękach gorzowskiej policji. Zapewne pijany młody człowiek postanowił w nocy zażyć kąpieli. Nie trwało to długo, amator nielegalnego pływania w rzece został szybko odłowiony.

Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od jednego z naszych czytelników. Przysłał on też zdjęcia zrobione na gorzowskim bulwarze. - Około 1:40 chłopak wskoczył do Warty przy barce, szybka reakcja policji w 10 minut już byli na Warcie i go szukali. Około 1:50 go wyłowili przy moście Staromiejskim – pisał w wiadomości do naszej redakcji nasz czytelnik Patryk.

Na zdjęciach, które otrzymaliśmy widać młodego mężczyznę, który przygotowuje się do kąpieli, oraz tego samego prowadzonego już przez policję.

Wydawałoby się, że nie trzeba przypominać o tym, jak bardzo niebezpieczne może być pływanie w Warcie. Jednak pomimo wszystko, wciąż znajdują się osoby, które postanawiają ochłodzić się w rzece.

AKTUALIZACJA

- Gorzowscy policjanci otrzymali zgłoszenie o młodym mężczyźnie pływającym w okolicach barki. Po dojeździe na miejsce, policjanci zobaczyli mężczyznę pływającego w Warcie. Na polecenie polcjantów wyszedł z rzeki na brzeg. Po sprawdzeniu trzeźwości przez policjantów okazało się, że ma w swoim organizme 2 promile alkoholu. Został ukarany mandatem karnym w wysokości 250 zł za pływanie w miejscu zabronionym - komentuje Maciej Kimet z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

23-latek został zatrzymany do wytrzeźwienia.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości