Mieszkańcy Gorzowa, którzy korzystają z komunikacji miejskiej, muszą liczyć się w sobotę 7 grudnia z utrudnieniami. Od pierwszych kursów dziennych do około godziny 12 w sobotę zawieszone zostanie kursowanie linii tramwajowej nr 1, 3 i 4.
- Kursowanie tramwajów zostanie wstrzymane z uwagi na prace torowe przy ul. Warszawskiej na wysokości Lidla. Na torze w kierunku centrum pękła szyna. Ponadto przy ul. Walczaka na wysokości szpitala będzie trwała wycinka drzew. Stąd też kursowanie tramwajów będzie musiało zostać wstrzymane – komentuje Marcin Pejski, rzecznik prasowy Miejskiego Zakładu Komunikacji w Gorzowie.
W związku z tym na trasie Wieprzyce – Piaski tramwaje linii 2 będą kursować ze zwiększoną częstotliwością. Natomiast na odcinku od przystanku „Katedra” do Fieldorfa”Nila zostanie uruchomiona zastępcza komunikacja autobusowa linii T1. Tramwaje linii 2 oraz autobusy linii T1 będą kursować z częstotliwością co 10 minut.
|
Piotr Rubik - "Psałterz wrześniowy" Koncert jubileuszowy - 20-lecie
11 kwietnia 2027
kup bilet |
|
LORD OF THE DANCE - 30th Anniversary Tour
9 grudnia 2026
kup bilet |
|
OD NOWA: Kortez | Igo | Ralph Kaminski | Kasia Sienkiewicz
26 lipca 2026
kup bilet |
|
NIRVANA SYMPHONIC TRIBUTE - przebojowy program na żywo w Polsce
6 listopada 2026
kup bilet |