W poniedziałek 4 listopada po godz. 18 doszło do potrącenia na przejściu dla pieszych przy ul. Jana Pawła II w Gorzowie. Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelniczki Nadii na facebokowym profilu gorzowianin.com.
Kobieta kierująca samochodem osobowym potrąciła kobietę i mężczyznę, którzy pchali wózek z dzieckiem. Cała trójka została zabrana do szpitala na badania.
- Kierująca samochodem osobowym skręcając w lewo, potrąciła parę z 2-letnią dziewczynka w wózku. Na szczęście kobiecie i dziecku nic poważnego się nie stało. Czekamy jeszcze na ustalenie stanu zdrowia potrąconego mężczyzny - komentuje Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.
Jak wskazuje policja, kobieta miała zaparowane szyby w aucie i ograniczoną widoczność. Dlatego funkcjonariusze apelują o ostrożność na drodze i odpowiednie przygotowanie auta do jazdy. Zwłaszcza że późnym wieczorem oraz w nocy, widoczność będą ograniczały gęste mgły. Z kolei piesi powinni pamiętać o noszeniu odblasków, nawet w terenie zabudowanym.
- Mój narzeczony miał na sobie neonową żółtą bluzę, która była odblaskowa i widoczna z daleka. My już schodziliśmy z pasów, a kobieta w nas uderzyła, więc to nie nasza wina, że miała zaparowane szyby, a i tak jechała. Kobieta nie zachowała żadnej ostrożności, kto z nas mógł wiedzieć, że tak się wydarzy? - opowiada pani Marta, która wraz z córką i partnerem została potrącona na pasach.
|
Royal National Ballet of Georgia Potskhishv
16 kwietnia 2026
kup bilet |
|
New York Christmas
19 stycznia 2026
kup bilet |
|
Największe Hity Musicali Świątecznie - Wielkie Widowisko Muzyczne z Grand Royal Orchestra!
31 stycznia 2026
kup bilet |
|
Varius Manx & Kasia Stankiewicz 90'/35
26 stycznia 2026
kup bilet |