• Dziś 23°/13°
  • Jutro 27°/17°
  • Pojutrze 27°/15°
  • Jakość powietrza (CAQI): 13 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Złodzieje w akcji. Doszło do absurdalnej kradzieży

26 października 2023, 17:01, Marcin Kluwak
fot. Ósemka Bilard & Cocktail Bar
Bar Ósemka w Gorzowie zmaga się z plagą kradzieży. Najczęściej łupem złodziei padają kule bilardowe, ale nie tylko. Do ostatniej kradzieży doszło w miniony weekend. Kobieta z mężczyzną ukradli dwie bile oraz... szklankę.

Złodzieje kradną, co popadnie i są to niekoniecznie drogie i wartościowe przedmioty. Wiedzą o tym doskonale właściciele baru Ósemka, którzy zmagają się z absurdalnymi kradzieżami takimi jak dozownik z mydłem skradziony z damskiej toalety czy ubrania gości na wieszakach. Jednak najczęściej w lokalu dochodzi do kradzieży kul bilardowych, co jest już prawdziwą plagą. Ostatnia kradzież bili miała miejsce na początku października.

Natomiast do kolejnej takiej sytuacji doszło w sobotę 21 października o godz. 4.27. Właściciele baru Ósemka opublikowali właśnie nagranie z monitoringu, na którym widać, jak kobieta i mężczyzna kradną dwie bile nr 2 i 4 oraz... szklankę. Mało tego, wnieśli do lokalu również własny alkohol.

- Kiedy jesteś legendą, ale jeszcze nikt o tym nie słyszał – relacjonuje w żartobliwy sposób kradzież kul bilardowych właściciel baru Ósemka. Poniżej przedstawimy dialog, który znalazł się na profilu lokalu przy udostępnionym nagraniu z monitoringu.

„- Mam plan!

- Jaki?

- K.. sprytny!

- Weźmiemy swoje piwo i pójdziemy do Ósemki.

- Tylko ubierz się ładnie!

20 min później...

- Ty a może dokończymy w domu?

- To weź bilę. Ja mam już szklankę.

- Wezmę dwie! Na moją odpowiedzialność”

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości