• Dziś 25°/17°
  • Jutro 28°/18°
  • Jakość powietrza (CAQI): 7
Wiadomości

Zablokowana Pomorska i wstrzymany ruch tramwajów

8 sierpnia 2023, 15:40, Anna Kluwak
Przy ul. Pomorskiej doszło do przechylenia się drzewa, które mogło w każdej chwili spaść na jezdnię i tory tramwajowe. Dlatego też straż pożarna zajęła się ścięciem drzewa. Na ten czas ul. Pomorska w kierunku ronda Solidarności została zamknięta, a ruch tramwajów został wstrzymany.

We wtorkowe popołudnie 8 sierpnia dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o pochylonym drzewie przy ul. Pomorskiej na pasie w kierunku ronda Solidarności. Drzewo stanowiło zagrożenie, ponieważ mogło w każdej chwili spaść na jezdnię i tory tramwajowe. Dlatego też służby zdecydowały się na jego ścięcie.

Na czas akcji strażaków, która rozpoczęła się po godz. 15 ul. Pomorska, na odcinku od skrzyżowania z ul. Zamenhofa do ronda Solidarności została zamknięta. Wstrzymany został również ruch tramwajów.

- W związku z osunięciem drzewa przy ul. Pomorskiej do czasu zakończenia działań przez strażaków zamknięty jest ruch na ul. Pomorskiej oraz zawieszone kursowanie tramwajów. Autobusy zastępcze oraz linia 113 kursuje przez ul. Nową i Głowackiego – komentuje Marcin Pejski, rzecznik prasowy Miejskiego Zakładu Komunikacji w Gorzowie.

@gorzowianin.com Zablokowana Pomorska i wstrzymany ruch tramwajów #mzkgorzow #gorzow #gorzowwielkopolski ♬ dźwięk oryginalny - gorzowianin.com

FotoreportażPodziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości