• Dziś 27°/16°
  • Jutro 23°/12°
  • Jakość powietrza (CAQI): 23
Wiadomości

Kierowca ciężarówki cofał i uderzył w lawetę

17 lipca 2023, 14:35, Marcin Kluwak
fot. Damian Pyta
W poniedziałek 17 lipca w Baczynie koło Gorzowa doszło do wypadku z udziałem pojazdu ciężarowego i busa typu laweta. Kierujący ciężarówką podczas cofania uderzył w bok busa marki mercedes, w którym podróżował mężczyzna z dwójką dzieci w wieku 8 i 10 lat. Dzieci zostały zabrane na badania do szpitala.

W poniedziałek 17 lipca o godz. 14.02 dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o wypadku w Baczynie. Na miejsce zostały wysłane dwa zastępy straży pożarnej, policja i pogotowie

Okazało się, że doszło tam do zderzenia pojazdu ciężarowego i busa typu laweta. - 36-letni mężczyzna kierujący pojazdem ciężarowym cofał na drodze podporządkowanej i próbował włączyć się do ruchu na drodze wojewódzkiej nr 130. Kierowca nie zauważył prawidłowo jadącego busa marki mercedes, w którym podróżował 38-letni mężczyzna z dwójką dzieci w wieku 8 i 10 lat, w wyniku czego doszło do zderzenia – komentuje Agata Kądziołka z Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Dzieci trafił pod opiekę pogotowia, a następnie zostały przetransportowane na badania do szpitala. Wszystko wskazuje na to, że na szczęście nie odniosły poważnych obrażeń i skończy się jedynie na otarciach i siniakach.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości