• Dziś 16°/6°
  • Jutro 14°/5°
  • Pojutrze 11°/2°
  • Jakość powietrza (CAQI): 7 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Dzień Dziecka w Gorzowie. Sprawdź, co będzie się działo

29 maja 2023, 15:10, Marcin Kluwak
fot. archiwum Urzędu Miasta Gorzowa
W dniach 1-3 czerwca na najmłodszych mieszkańców Gorzowa czekają atrakcje. Wszystko za sprawą Dnia Dziecka z Miejskim Centrum Kultury w Gorzowie. Będą warsztaty oraz spektakle.

W czwartek 1 czerwca obchodzimy Dzień Dziecka. Z tej okazji Miejskie Centrum Kultury w Gorzowie przygotowało atrakcje dla najmłodszych. Wydarzenia zaplanowano w dniach 1-3 czerwca.

Dzień Dziecka w Gorzowie. Jakie atrakcje przygotowano na Dzień Dziecka w Gorzowie?

1 czerwca godz. 16, plac Nieznanego Żołnierza (Kwadrat) - przedstawienie interaktywne "Ala Mądrala na tropie szalonego Profesora” w wykonaniu Anny Łaniewskiej i Marcina Ciężkiego. Wstęp wolny. Spektakl o szalonym Profesorze, zagubionym w świecie magii i eksperymentów, któremu z pomocą podąża Ala Mądrala. Czy uda im się rozwikłać wielką tajemnicę? Będzie to możliwe tylko z Waszą pomocą.

1 czerwca godz. 16.30, Klub Kultury MCK Zodiak - Warsztaty rodzinne z okazji Dnia Dziecka.

Warsztaty w duecie dla dzieci i rodziców, podczas których wykonane zostaną breloczki oraz lampiony z elementem decoupage. Prowadzenie: Ewa Ochocka, Katarzyna Filipczuk. Wstęp wolny, liczba miejsc ograniczona. Zapisy i informacje: 785 187 282, od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 16:00.

2 czerwca godz. 15.30-17, Klub Kultury MCK Jedynka - Warsztaty kreatywne dla dzieci pod hasłem „Zdrowo i wesoło”. Zabawy i konkurencje sportowe oraz konkurs talentów - z nagrodami. Prowadzenie: Emilia Przybył, Teresa Milowska.

3 czerwca godz. 20.30, Park Wiosny Ludów (park Róż) - Spektakl Teatru Klinika Lalek "Cyrk Tarabumba". Scenariusz / reżyseria - Wiktor Wiktorczyk. Scenografia - Wiesław Drzewiecki. Marionety / lale - Zbigniew Roszkowski, Wiktor Wiktorczyk. Muzyka - Antoni Ziut Gralak, Konrad Rogiński. Przedstawienie dla dzieci dużych i małych. Wstęp wolny.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości