• Dziś 27°/16°
  • Jutro 23°/12°
  • Jakość powietrza (CAQI): 14
Wiadomości

Wymusił pierwszeństwo i uderzył w policyjny motocykl [zdjęcia]

22 kwietnia 2023, 11:05, Marcin Kluwak
W sobotę przy ul. Wyszyńskiego w Gorzowie doszło do wypadku z udziałem osobowego volkswagena i policyjnego motocykla. Mężczyzna kierujący autem wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, wymusił pierwszeństwo i zderzył się z policjantem kierującym motocyklem. Ranny funkcjonariusz został zabrany do szpitala.

W sobotę 22 kwietnia około godz. 10.30 przy ul. Wyszyńskiego w Gorzowie doszło do wypadku. Na miejsce zostały wysłane policyjne patrole oraz pogotowie ratunkowe. Na wysokości centrum medycznego doszło do zderzenia osobowego volkswagena i policyjnego motocykla.

- Funkcjonariusz poruszający się motocyklem jechał od strony Kłodawy w kierunku ronda Wyszyńskiego. W pewnym momencie z drogi podporządkowanej wyjechał 64-letni mężczyzna kierujący volkswagenem, który skręcając w lewo w kierunku ronda Wyszyńskiego wymusił pierwszeństwo przejazdu i doprowadził do zderzenia z policyjnym motocyklem – komentuje Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Policyjny motocykl uderzył w bok volkswagena od strony pasażera. W wyniku wypadku ranny został funkcjonariusz kierujący motocyklem. Po opatrzeniu przez zespół ratownictwa medycznego, został zabrany do szpitala. Natomiast mężczyźnie i kobiecie, którzy podróżowali volkswagenem nic się nie stało. Kierowca auta był trzeźwy.

Na czas udzielania pomocy poszkodowanemu policjantowi, droga w miejscu wypadku była zablokowana. Obecnie wprowadzono ruch wahadłowy.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com

FotoreportażPodziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości