• Dziś 27°/16°
  • Jutro 23°/13°
  • Jakość powietrza (CAQI): 9
Wiadomości

Gorzów: Policyjny radiowóz zderzył się z suzuki [zdjęcia]

31 marca 2023, 15:13
fot. czytelnik Dawid
W piątkowe popołudnie na skrzyżowaniu ul. Kosynierów Gdyńskich, Żwirowej, Roosevelta i Słowiańskiej w Gorzowie doszło do zderzenia policyjnego radiowozu z osobowym suzuki. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Policjant kierujący radiowozem zostanie ukarany mandatem.
W piątek 31 marca około godz. 14.40 na skrzyżowaniu na skrzyżowaniu ul. Kosynierów Gdyńskich, Żwirowej, Roosevelta doszło do zderzenia oznakowanego radiowozu marki volkswagen i samochodu osobowego marki suzuki.

Policyjny radiowóz uderzył w bok suzuki. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu, gdzie jest sygnalizacja świetlna. Na miejsce przyjechał policyjny patrol, który zajął się wyjaśnianiem okoliczności zderzenia radiowozu i suzuki.

- Policjanci jechali na pilną interwencję. Poruszali się od strony ul. Kosynierów Gdyńskich w kierunku ul. Żwirowej, wjechali na skrzyżowanie na czerwonym świetle, mając włączone sygnały świetlne i dźwiękowe. Z kolei w tym samym czasie mając zielone światło, na skrzyżowanie wjechało suzuki, które jechało prosto z ul. Roosevelta w kierunku ul. Słowiańskiej. Wtedy doszło do zderzenia policyjnego radiowozu z suzuki. Winę za to zdarzenie ponoszą policjanci, którzy nie zachowali ostrożności przejeżdżając przez skrzyżowanie – komentuje Agata Kądziołka z Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Policjant kierujący oznakowanym radiowozem zostanie ukarany mandatem karnym.

Policjanci jechali na interwencję. Na skrzyżowaniu zderzyli się z fiatem 

To nie pierwsze tego typu zdarzenie na tym skrzyżowaniu. We wrześniu 2021 roku, policjanci w oznakowanej skodzie jechali na internwencję - mieli włączone sygnały świetlne i dźwiękowe. Na skrzyżowaniu zderzyli się z osobowym fiatem. Wówczas policjant kierujący radiowozem został ukarany mandatem w wysokości 220 zł. 

FotoreportażPodziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości