• Dziś 25°/17°
  • Jutro 28°/18°
  • Jakość powietrza (CAQI): 7
Wiadomości

Wypadek i pożar na S3. Suzuki stanęło w płomieniach [zdjęcia]

30 marca 2023, 16:44, Marcin Kluwak
W czwartek 30 marca na drodze ekspresowej S3 w pobliżu węzła Gorzów Zachód doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych – suzuki i peugeota, a następnie pożaru jednego z nich. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

W czwartek 30 marca o godz. 16.07 dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych na drodze ekspresowej S3. Na miejsce zostały wysłane dwa zastępy straży pożarnej i policja.

Do zderzenia suzuki i peugeota doszło na 84 km drogi ekspresowej w kierunku Zielonej Góry, w pobliżu węzła Gorzów Zachód. Według wstępnych ustaleń, kierująca samochodem marki suzuki, podczas manewru wyprzedzania, nie zachowała należytej ostrożności, uderzyła w barierki rozdzielające pasy ruchu i odbijając się od barier, uderzyła w prawidłowo jadącego peugeota.

W wyniku zderzenia, auto marki suzuki zaczęło się palić. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Natomiast samochód spłonął doszczętnie. Obecnie pas w kierunku Zielonej Góry pomiędzy węzłem Gorzów Północ i Gorzów Zachód jest zablokowana.

AKTUALIZACJA

godz. 17 - Lewy pas (szybki) w kierunku Zielonej Góry został odblokowany.

godz. 18.20 – Droga w miejscu wypadku została całkowicie odblokowana.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com

FotoreportażPodziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości