• Dziś 10°/5°
  • Jutro /7°
  • Pojutrze 11°/3°
  • Jakość powietrza (CAQI): 23 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Pijani wpadli do Kłodawki. Nie mogli wyjść o własnych siłach

27 marca 2023, 17:54, Marcin Kluwak
Foto: Damian Pyta
Do niecodziennej akcji ratunkowej zostali wysłani w poniedziałkowe popołudnie gorzowscy strażacy. Około 17:40 do służb ratunkowych dotarło zgłoszenie, że w Kłodawce, w samym centrum miasta topią się dwie osoby

Całe zdarzenie miało miejsce przy ulicy Garbary, niedaleko skrzyżowania z ulicą Sikorskiego. Ze zgłoszenia, które dotarło do służb ratunkowych, wynikało, że w Kłodawce znajdują się dwie osoby i się topią.

Na miejsce wysłano jeden zastęp PSP, przyjechała też policja oraz zespół ratownictwa medycznego. Po przyjeździe na miejsce zdarzenia okazało, że faktycznie w Kłodawce, na głębokości około 50 centymetrów znajdują się dwie osoby - kobieta i mężczyzna. Jak mówią świadkowie zdarzenia, byli tak pijani, że mieli problemy z utrzymaniem się na nogach, nie mówiąc już o samodzielnym wyjściu z rzeki. 

Strażacy pomogli przemokniętym osobom wyjść z Kłodawki. Zostali oni przekazani zespołowi ratownictwa medycznego. Na szczęście nic poważnego się im nie stało. 

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach GoogleWięcej takich artykułów znajdziesz na stronie głównej gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości