• Dziś 14°/5°
  • Jutro 11°/2°
  • Pojutrze 11°/2°
  • Jakość powietrza (CAQI): 18 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Dwóch pijanych mężczyzn wpadło do Kłodawki w Gorzowie

16 lutego 2023, 16:09, ak
fot. Dawid Nowakowski
W czwartkowe popołudnie 16 lutego do rzeki Kłodawki w Gorzowie wpadło dwóch mężczyzn. Na pomoc ruszyli strażacy, którzy wyciągnęli mężczyzn z lodowatej wody. Jak się okazało, obaj mężczyźni byli pijani, zostali przekazani załodze pogotowia.

W czwartek 16 lutego o godz. 15.42 dyżurny otrzymał zgłoszenie o dwóch mężczyznach, który wpadli do rzeki Kłodawka w rejonie ul. 30 Stycznia. Na miejsce został wysłany jeden zastęp straży pożarnej, policja i pogotowie.

Mężczyzn z lodowatej wody wyciągnęli strażacy. Okazało się, że obaj mężczyźni byli pijani. - Według wstępnych ustaleń, jeden z mężczyzn wpadł do wody, natomiast drugi próbował go wyciągnąć i również wpadł do Kłodawki. Kiedy strażacy wyciągnęli mężczyzn z wody, okazało się, że obaj byli pod wpływem alkoholu – komentuje Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Mężczyźni zostali przekazani załodze pogotowia, a następnie zabrani do szpitala.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości