Wiadomości

Doszło do awarii wodociągu. Ulica Piłsudskiego zostanie zamknięta

26 stycznia 2023, 13:33, red
fot. Damian Pyta
Przy ul. Piłsudskiego w Gorzowie w rejonie Domu Studenta doszło do poważnej awarii wodociągu. W związku z tym, w piątek 27 stycznia rozpoczną się prace naprawcze. Na czas robót ul. Piłsudskiego zostanie zamknięta, a kierowcy i autobusy MZK pojadą objazdem.

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Gorzowie poinformowało, że przy ul. Piłsudskiego w rejonie Domu Studenta doszło do poważnej awarii wodociągu. Pękła rura o średnicy 60 cm, dlatego też doszło do wycieku wody na ulicy. Prace przy naprawie awarii rozpoczną się w godzinach porannych w piątek 27 stycznia.

Na czas robót ul. Piłsudskiego na wysokości nr 9 będzie nieprzejezdna. W związku z tym, kierowcy oraz autobusy MZK będą musiały korzystać z objazdów. W celu dojazdu do ronda Piłsudskiego, kierowcy będą zmuszeni do poruszania się ul. Walczaka do ronda Ofiar Katynia, a następnie al. Ruchu Młodzieży Niezależnej. Od ronda Piłsudskiego w stronę centrum miasta kierowcy pojadą tą samą trasą.

Prace przy naprawie awarii i utrudnienia mogą potrwać nawet kilka dni.

Zmiana trasy autobusów MZK

Od godz. 7 rano w piątek 27 stycznia do odwołania nastąpi zmiana trasy linii nr 126 i 135. W kierunku Dekerta – Szpital od skrzyżowania ul. Walczaka i Piłsudskiego trasa przebiegać ulicami Walczaka i Al. Ruchu Młodzieży Niezależnej. W kierunku Os Staszica i Strefy od ronda Piłsudskiego autobusy pojadą Al. Ruchu Młodzieży Niezależnej i ul. Walczaka.

Na trasie objazdu obowiązują przystanki Widok (w kierunku Szpitala) i Stilonowa (w obu kierunkach), natomiast zawieszony zostanie przystanek GLS w kierunku Dekerta-Szpital.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości