• Dziś /-5°
  • Jutro -1°/-7°
  • Pojutrze -2°/-6°
  • Jakość powietrza (CAQI): 25 Dobre powietrze. Możesz bez obaw wyjść na zewnątrz.
Wiadomości

Zderzenie dwóch peugeotów. Jeden rozbił się o słup sygnalizacji świetlnej

14 stycznia 2023, 19:06, red
fot. Marcin Kluwak
W sobotę 14 stycznia przy ul. Walczaka w Gorzowie doszło do wypadku. Kierujący białym peugeotem zmieniając pas ruchu doprowadził do zderzenia ze srebrnym peugeotem, który zjechał na pobocze i rozbił się o słup sygnalizacji świetlnej.

W sobotę 14 stycznia około godz. 18.50 doszło do wypadku przy ul. Walczaka na wysokości sklepu Lidl. Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od naszej czytelniczki Pauliny na facebookowym profilu gorzowianin.com. - Wypadek na Walczaka przy Lidlu. Policja blokuje prawy pas ruchu - poinformowała czytelniczka Paulina.

Jak się okazało, kierujący białym peugeotem, który jechał ul. Walczaka w stronę ronda Gdańskiego, podczas zmiany pasa ruchu na prawy, doprowadził do zderzenia ze srebrnym peugeotem. W wyniku czego srebrny peugeot zjechał na pobocze, gdzie rozbił się o słup sygnalizacji świetlnej. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Na miejscu są policjanci, którzy wyjaśniają dokładne okoliczności zdarzenia. Zablokowany jest prawy pas ul. Walczaka w kierunku ronda Gdańskiego.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości