• Dziś 24°/15°
  • Jutro 25°/14°
  • Pojutrze 24°/14°
  • Jakość powietrza (CAQI): 17 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Śmiertelny wypadek w Gorzowie. Doszło do czołówki peugeota i ciężarówki [film i zdjęcia]

2 stycznia 2023, 08:55, red
fot. Marcin Kluwak
W poniedziałkowy poranek przy ul. Podmiejskiej w Gorzowie doszło do poważnego wypadku. Doszło tam do zderzenia czołowego samochodu osobowego marki peugeot i pojazdu ciężarowego. Mężczyzna kierujący peugeotem został ciężko ranny. Niestety pomimo reanimacji nie udało się uratować jego życia.

W poniedziałek 2 stycznia o godz. 8.37 dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o wypadku przy ul. Podmiejskiej w Gorzowie. Do zdarzenia doszło na wyjeździe z miasta w kierunku Wawrowa. Na miejsce zostały wysłane trzy zastępy straży pożarnej, policja i pogotowie.

Jak się okazało, doszło tam do czołowego zderzenia samochodu osobowego marki peugeot i pojazdu ciężarowego. - W wyniku wypadku ciężko ranny został mężczyzna kierujący peugeotem. Trwa jego reanimacja – komentuje Bartłomiej Mądry, oficer prasowy gorzowskiej straży pożarnej.

AKTUALIZACJA

godz. 9.15 - Z niewyjaśnionych przyczyn 55-latek kierujący peugeotem zjechał na przeciwległy pas, gdzie zderzył się czołowo z pojazdem ciężarowym. Niestety pomimo trwającej kilkadziesiąt minut reanimacji, nie udało się uratować życia mężczyzny. Lekarz stwierdził zgon 55-latka - mówi Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Mężczyzna kierujący peugeotem jechał sam. Kierowcy ciężarówki nic się nie stało. Droga w miejscu wypadku jest obecnie zablokowana. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają dokładne okoliczności zdarzenia.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com

Fotoreportaż


1/4 Czołówka peugeota i ciężarówki przy ul. Podmiejskiej

1/4 Czołówka peugeota i ciężarówki przy ul. Podmiejskiej

2/4 Czołówka peugeota i ciężarówki przy ul. Podmiejskiej

2/4 Czołówka peugeota i ciężarówki przy ul. Podmiejskiej

3/4 Czołówka peugeota i ciężarówki przy ul. Podmiejskiej

3/4 Czołówka peugeota i ciężarówki przy ul. Podmiejskiej

4/4 Czołówka peugeota i ciężarówki przy ul. Podmiejskiej

4/4 Czołówka peugeota i ciężarówki przy ul. Podmiejskiej

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości