• Dziś -2°/-6°
  • Jutro -1°/-4°
  • Pojutrze -1°/-6°
  • Jakość powietrza (CAQI): 73 Bywało lepiej… To nie jest najlepszy dzień na wyjście.
Wiadomości

Carrefour w Gorzowie czeka na otwarcie. Będą promocje dla klientów

13 grudnia 2022, 20:09, inf. prasowa/red
fot. archiwum
W środę 14 grudnia w centrum handlowym Nova Park zostanie otwarty pierwszy w Gorzowie supermarket Carrefour. Otwarcie sklepu zaplanowano na godz. 12. Na klientów czekają liczne promocje.

Do tej pory w Gorzowie otwierały się jedynie sklepy Carrefour Express, które mają podobną powierzchnię do sklepów Żabka. Natomiast w centrum handlowym Nova Park zostanie otwarty pierwszy w mieście supermarket sieci Carrefour. Nowy supermarket będzie miał powierzchnię ok. 750 m.kw., na której znajdzie się ponad 9500 produktów, w tym 1400 produktów marki własnej oraz ponad 800 produktów bio, vege, bezglutenowych, a także bez cukru lub laktozy.

Wielkie otwarcie pierwszego w Gorzowie supermarketu Carrefour odbędzie się w środę 14 grudnia o godz. 12.

- Nowy supermarket Carrefour w wyróżnia się bardzo bogatą ofertą produktową, która dostępna jest w atrakcyjnych cenach. Dodatkowo w sklepie dostępne będą wyroby od lokalnych producentów oraz marki własnej sieci Carrefour, oferując doskonały stosunek jakości do ceny - mówi Sebastian Poniży, kierownik nowego supermarketu Carrefour w Gorzowie.

Usługa Scan&Go ułatwi zakupy

Supermarket wyposażony został w nowoczesne i wygodne rozwiązania zakupowe, takie jak kasy samoobsługowe, jak również usługa Scan&Go, która umożliwia samodzielne skanowanie poszczególnych produktów i opłacenie ich bez konieczności wyjmowania wszystkich zakupów przy kasie. Warto dodać, że rozwiązanie to umożliwia stałe śledzenie i obserwowanie wartości koszyka zakupowego, dzięki czemu można z łatwością zmieścić się w zaplanowanym budżecie, a przy tym nie trzeba stać w kolejce do kasy tradycyjnej w celu sfinalizowania zakupów.

Nowy sklep sieci Carrefour wyposażony jest w wiele specjalnych stref zakupowych, które zapewniają łatwy dostęp do szerokiego wyboru jakościowych produktów. Jedną z nich jest strefa Targu Świeżości, w której codziennie można znaleźć wiele świeżych produktów takich jak owoce, warzywa, pieczywo, ryby, wędliny czy nabiał. W Strefie Sezonowej znajdą się aktualnie zabawki i świąteczne dekoracje. W Strefie Outlet nowy sklep Carrefour będzie oferował okazje zakupowe nawet 70% taniej. Na klientów czeka również szeroka oferta tekstyliów, wyposażenia domu, artykułów do majsterkowania czy motoryzacyjnych.

Promocje dla klientów w dniu otwarcia

Sieć Carrefour zapowiada, że z okazji uroczystego otwarcia supermarketu na klientów czekają atrakcyjne rabaty na artykuły pierwszej potrzeby. Ponadto przy zakupach powyżej 100 złotych, klienci otrzymają bon w postaci 20 złotych do wykorzystania przy kolejnej wizycie w sklepie Carrefour. Dodatkowo, osoby które zdecydują się na zainstalowanie aplikacji „Mój Carrefour” otrzymają 10% zniżki.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości