Wiadomości

Co na Mikołajki w Gorzowie?

5 grudnia 2022, 12:46
fot. Marcin Kluwak
We wtorek 6 grudnia obchodzimy Mikołajki. Co miasto Gorzów przygotowało na Mikołajki? Na ulice Gorzowa wyjedzie Mikołajkowy tramwaj imprezowy, natomiast przedszkolaki będą ubierały miejską choinkę na Starym Rynku.

Tegoroczna kampania "Gorzów blisko świąt" to kilkanaście wydarzeń w ciągu całego grudnia, które czekają na mieszkańców Gorzowa. Kalendarz świątecznych wydarzeń Gorzów Blisko Świąt znajdziesz w artykule "Gorzów Blisko Świąt 2022 - Kalendarz świątecznych wydarzeń dla gorzowian".

Mikolajkowy tramwaj wyjedzie na ulice Gorzowa. Jak będzie kursował Mikołajkowy tramwaj w Gorzowie?

We wtorek 6 grudnia z okazji Mikołajek na mieszkańców Gorzowa czekają kolejne atrakcje. We wtorek na ulice Gorzowa wyjedzie „Mikołajkowy tramwaj imprezowy”. Na przejażdżkę Mikołajkowym tramwajem, który będzie kursował na linii nr 2 zaprasza Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie wspólnie z Gorzowskim Rynkiem Hurtowym oraz Zespołem Szkół Gastronomicznych.

Pasażerowie tramwaju będą mogli liczyć na kubek zimowej herbaty i słodkie przekąski, przygotowane przez uczniów „Gastronomika”. Przejazd tramwajem będzie bezpłatny.

Tramwaj Konstal 105N będzie kursował na linii nr 2 na odcinku Wieprzyce - Piaski - Wieprzyce.

Odjazdy z pętli Wieprzyce o godz. 10.48, 11.56, 13.11

Odjazdy z pętli Piaski o godz. 11.21, 12.29, 13.44.

Przedszkolaki ubiorą miejską choinkę na Starym Rynku w Gorzowie

Natomiast w samo południe gorzowskie przedszkolaki udekorują miejską choinkę, która została ustawiona na Starym Rynku. Ozdoby przygotowane wcześniej podczas zajęć w przedszkolu będą miały w tym roku ekologiczny charakter - będą przygotowane z materiałów odpornych na warunki pogodowe, m.in. z drewnianych patyczków po lodach, szyszek, suszonych owoców, jutowych sznurków.

Mikołajki na lodowisku

We wtorek 6 grudnia Słowianka zaprasza na mikołajkową imprezę na lodowisku. -   Zapraszamy dużych i małych na świetną zabawę i moc atrakcji. Na najmłodszych uczestników czekają niesamowite konkursy i spotkanie z Mikołajem - podkreśla Centrum Sportowo-Rehabilitacyjne Słowianka. Start imprezy Mikołajkowej na lodzie o godz. 16. Wstęp według cennika Słowianki.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości