• Dziś 27°/16°
  • Jutro 30°/18°
  • Jakość powietrza (CAQI): 19
Wiadomości

Kierowcy mogą spodziewać się utrudnień. Będzie frezowanie asfaltu

23 listopada 2022, 18:54
fot. archiwum
W czwartek 24 listopada kierowcy muszą się liczyć z utrudnieniami na sześciu ulicach w Gorzowie. Wszystko przez roboty utrzymaniowe i frezowanie asfaltu. Roboty potrwają w godzinach od 8 do 16.

Sezon jesienno-zimowy daje się we znaki, przez co stan niektórych gorzowskich ulic pozostawia wiele do życzenia. Dlatego też w czwartek 24 listopada zostaną przeprowadzone roboty utrzymaniowe na drogach w mieście. Prace będą polegały na frezowaniu nawierzchni asfaltowej. W związku z tym, kierowcy muszą liczyć z utrudnieniami w godz. 8-16.

Prace miały zostać przeprowadzone w ubiegłym tygodniu, ale doszło do awarii maszyny do frezowania asfaltu, dlatego roboty zostały przełożone na nowy termin.

Frezowanie asfaltu będzie prowadzone przy następujących ulicach: Olimpijska na wysokości salonu samochodowego, plac Słoneczny,na odcinku od ul. Słonecznej do Al. 11 Listopada, Niemcewicza na odcinku od Chełmońskiego do Broniewskiego, Skrajna, Śląska przy dojeździe do pola golfowego oraz Matejki przy dojeździe do budynku nr 63 A-F.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości