Wiadomości

Ogromny korek przy wyjeździe z Nova Park. „Od godziny stoję w miejscu” [film]

10 listopada 2022, 18:48
fot. Marcin Kluwak
W piątek 11 listopada mamy Święto Niepodległości, więc sklepy i galerie handlowe będą zamknięte. A do tego 10 dnia miesiąca większość osób dostała na swoje konto wypłatę, więc postanowiła wybrać się na zakupy do centrum handlowego Nova Park w Gorzowie. Największy błąd popełnili ci, którzy wybrali się w czwartkowe popołudnie do galerii samochodem, bo utknęli w korku przy wyjeździe z parkingu.

W czwartkowe popołudnie 10 listopada wiele osób z Gorzowa i okolic postanowiło się wybrać na zakupy do centrum handlowego Nova Park w Gorzowie. Duże natężenie aut i próba jednoczesnego wyjechania z wielopoziomowego parkingu centrum handlowego spowodowało, że kierowcy utknęli w korku. Informację o tym, co się dzieje na gorzowskim Zawarciu otrzymaliśmy od naszych czytelników na facebookowym profilu gorzowianin.com oraz pod numerem telefonu 45 00 66 400.

Wyjazd z wyższych poziomów zajmował nawet 2 godziny. Zakorkowany był nie tylko wyjazd z parkingu ale również ul. Przemysłowa w stronę ronda św. Jerzego. - W Nova Park jest jakiś armagedon. Stoję w miejscu już od 1 godziny i prawie nic się nie rusza – informuje czytelnik Wojciech. - To co dzieje się na parkingu w Nova Park to jakaś katastrofa. Od 40 min stoję w miejscu. Kto buduje parking z jednym wyjazdem. w razie zagrożenia tu będzie tragedia - napisała czytelniczka Żaneta. - Dwie godziny czekania na wyjazd samochodem. Przydałaby się policja do kierowania ruchem – przyznał z kolei inny czytelnik.

Kierowcy, którzy utknęli w korku muszą niestety uzbroić się w cierpliwość. Jak się okazuje, sznur samochodów czeka również na wjazd do Nova Parku.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Fotoreportaż


1/6 Korek przy wyjeździe z Nova Park

1/6 Korek przy wyjeździe z Nova Park

2/6 Korek przy wyjeździe z Nova Park

2/6 Korek przy wyjeździe z Nova Park

3/6 Korek przy wyjeździe z Nova Park

3/6 Korek przy wyjeździe z Nova Park

4/6 Korek przy wyjeździe z Nova Park

4/6 Korek przy wyjeździe z Nova Park

5/6 Korek przy wyjeździe z Nova Park

5/6 Korek przy wyjeździe z Nova Park

6/6 Korek przy wyjeździe z Nova Park

6/6 Korek przy wyjeździe z Nova Park

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości