• Dziś /7°
  • Jutro 10°/3°
  • Pojutrze 10°/1°
  • Jakość powietrza (CAQI): 10 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Ogromny korek przy wyjeździe z Nova Park. „Od godziny stoję w miejscu” [film]

10 listopada 2022, 18:48
fot. Marcin Kluwak
W piątek 11 listopada mamy Święto Niepodległości, więc sklepy i galerie handlowe będą zamknięte. A do tego 10 dnia miesiąca większość osób dostała na swoje konto wypłatę, więc postanowiła wybrać się na zakupy do centrum handlowego Nova Park w Gorzowie. Największy błąd popełnili ci, którzy wybrali się w czwartkowe popołudnie do galerii samochodem, bo utknęli w korku przy wyjeździe z parkingu.

W czwartkowe popołudnie 10 listopada wiele osób z Gorzowa i okolic postanowiło się wybrać na zakupy do centrum handlowego Nova Park w Gorzowie. Duże natężenie aut i próba jednoczesnego wyjechania z wielopoziomowego parkingu centrum handlowego spowodowało, że kierowcy utknęli w korku. Informację o tym, co się dzieje na gorzowskim Zawarciu otrzymaliśmy od naszych czytelników na facebookowym profilu gorzowianin.com oraz pod numerem telefonu 45 00 66 400.

Wyjazd z wyższych poziomów zajmował nawet 2 godziny. Zakorkowany był nie tylko wyjazd z parkingu ale również ul. Przemysłowa w stronę ronda św. Jerzego. - W Nova Park jest jakiś armagedon. Stoję w miejscu już od 1 godziny i prawie nic się nie rusza – informuje czytelnik Wojciech. - To co dzieje się na parkingu w Nova Park to jakaś katastrofa. Od 40 min stoję w miejscu. Kto buduje parking z jednym wyjazdem. w razie zagrożenia tu będzie tragedia - napisała czytelniczka Żaneta. - Dwie godziny czekania na wyjazd samochodem. Przydałaby się policja do kierowania ruchem – przyznał z kolei inny czytelnik.

Kierowcy, którzy utknęli w korku muszą niestety uzbroić się w cierpliwość. Jak się okazuje, sznur samochodów czeka również na wjazd do Nova Parku.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach GoogleWięcej takich artykułów znajdziesz na stronie głównej gorzowianin.com

Fotoreportaż


1/6 Korek przy wyjeździe z Nova Park

1/6 Korek przy wyjeździe z Nova Park

2/6 Korek przy wyjeździe z Nova Park

2/6 Korek przy wyjeździe z Nova Park

3/6 Korek przy wyjeździe z Nova Park

3/6 Korek przy wyjeździe z Nova Park

4/6 Korek przy wyjeździe z Nova Park

4/6 Korek przy wyjeździe z Nova Park

5/6 Korek przy wyjeździe z Nova Park

5/6 Korek przy wyjeździe z Nova Park

6/6 Korek przy wyjeździe z Nova Park

6/6 Korek przy wyjeździe z Nova Park

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości