• Dziś -2°/-6°
  • Jutro -1°/-4°
  • Pojutrze -1°/-6°
  • Jakość powietrza (CAQI): 85 Zła jakość powietrza! Lepiej zostań dzisiaj w domu.
Wiadomości

Stal Gorzów walczy o mistrzostwo Polski. Oglądaj mecz w strefie kibica

19 września 2022, 10:30
fot. Marcin Kluwak
W niedzielę 25 września w Lublinie odbędzie finałowy mecz pomiędzy Motorem Lublin i Stalą Gorzów, podczas którego poznamy drużynowego mistrza Polski. Pula biletów na wyjazdowy mecz jest ograniczona, dlatego prezydent Gorzowa Jacek Wójcicki postanowił utworzyć strefę kibica na Bulwarze Zachodnim, gdzie będzie można obejrzeć relację na żywo z finałowego meczu.

W niedzielę 25 września w Lublinie odbędzie finałowy mecz pomiędzy Motorem Lublin i Stalą Gorzów, podczas którego poznamy drużynowego mistrza Polski. Zawodnicy Stali Gorzów są już o krok od zdobycia drużynowego mistrzostwa Polski. W niedzielę 11 września odbył się pierwszy mecz finałowy podczas którego Stal pokonała na własnym torze drużynę Motoru Lublin 51.39. Teraz czas na rewanż. Decydujące starcie odbędzie się w niedzielę 25 września w Lublinie. Żółto-niebiescy muszą zdobyć co najmniej 40 punktów, aby zostać mistrzami Polski.

Wielu kibiców postanowiło, że mecz finałowy w Lublinie obejrzy na żywo. Jednak jak się okazuje, zainteresowanie biletami jest ogromne, a pula wejściówek dla kibiców gości ograniczona. Tym samym nie każdemu, kto chciał jechać do Lublina uda się kupić wejściówkę. Sprzedaż otwarta biletów dla kibiców Stali Gorzów rusza we wtorek 20 września o godz. 20.

Dlatego też prezydent Gorzowa Jacek Wójcicki postanowił wyjść naprzeciw potrzebom kibiców i utworzyć w Gorzowie strefę kibica. - Wychodząc naprzeciw potrzebom kibiców Stali Gorzów, prezydent Jacek Wójcicki zaprasza do wspólnego kibicowania żółto-niebieskim w Gorzowie. W niedzielę 25 września uruchomimy finałową strefę kibica na Bulwarze Zachodnim koło Wildomu. Będzie ustawiony telebim i relacja na żywo od godz. 18.30. Wstęp wolny – mówi Wiesław Ciepiela, rzecznik prasowy Urzędu Miasta Gorzowa.

Finałowy mecz Motor Lublin kontra Stal Gorzów będzie można obejrzeć w niedzielę 25 września na antenie Canal+ Sport 5 lub Canal+ Online. Start pierwszego biegu o godz. 19.15.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości