• Dziś 25°/17°
  • Jutro 28°/18°
  • Jakość powietrza (CAQI): 4
Wiadomości

Volkswagen roztrzaskał się o drzewo. Nie żyją trzy osoby

17 września 2022, 20:39
fot. KM PSP Gorzów
W sobotni wieczór na drodze krajowej nr 22 pomiędzy Słońskiem, a Kostrzynem nad Odrą doszło do tragicznego wypadku. Samochód osobowy marki volkswagen uderzył w drzewo. W wyniku wypadku zginęły trzy osoby. Droga w miejscu zdarzenia jest zablokowana.

W sobotę 17 września o godz. 19.32 dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o wypadku na drodze krajowej nr 22 pomiędzy Słońskiem, a Kostrzynem nad Odrą. W rejonie miejscowości Żabczyn kierujący samochodem osobowym marki volkswagen uderzył w drzewo. Na miejsce została wysłana policja, dwie karetki pogotowia oraz pięć zastępów straży pożarnej - zarówno z powiatu gorzowskiego, jak i słubickiego.

- Kierujący volkswagenem z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na prawą stronę i uderzył w drzewo. Siła uderzenia była bardzo duża. Niestety w wyniku wypadku zginęły trzy osoby, kierowca oraz dwóch pasażerów, Trwa ustalanie okoliczności tego tragicznego wypadku oraz tożsamości ofiar. Na miejscu pracują policjanci pod nadzorem prokuratora. Droga w miejscu zdarzenia jest zablokowana – mówi Agnieszka Kaczmarek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Słubicach.

Siła uderzenia była ogromna, volkswagen dosłownie owinął się wokół drzewa – z auta prawie nic nie zostało. Kierowca oraz dwóch pasażerów, którzy podróżowali osobówką, zginęli na miejscu.

Jak informuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad w Zielonej Górze, droga krajowa nr 22 w miejscu zdarzenia może być zablokowana nawet 5 godzin. Policjanci wyznaczyli objazd przez miejscowość Czarnów.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości