• Dziś 28°/16°
  • Jutro 29°/16°
  • Jakość powietrza (CAQI): 10
Wiadomości

Roztrzaskał audi o drzewo. Kierowca uciekł z miejsca wypadku [zdjęcia]

11 sierpnia 2022, 09:03
W środowy wieczór doszło do poważnego wypadku w miejscowości Ściechówek. Kierujący samochodem osobowym marki audi uderzył w drzewo, przez co auto dachowało. Kierowca uciekł z miejsca wypadku, natomiast w pojeździe został ciężko ranny pasażer.

W środę 10 sierpnia o godz. 20.16 dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o wypadku w miejscowości Ściechówek. Na miejsce zostały wysłane trzy zastępy straży pożarnej, policja i pogotowie.

Okazało się, że kierujący samochodem audi uderzył w drzewo, przez co auto dachowało. Siła uderzenia była ogromna, ponieważ przód audi został dosłownie roztrzaskany. Kierowca wydostał się z auta o własnych siłach i uciekł z miejsca wypadku. W środku został pasażer, którego strażacy wyciągali z wraku pojazdu.

Pasażer audi z poważnymi obrażeniami został zabrany do szpitala. Policjanci ustalają, kto kierował samochodem.

- Kierujący audi nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego na łuku drogi stracił panowanie nad autem i uderzył w drzewo, następnie auto dachowało. Kierowca uciekł z miejsca wypadku. Dane kierującego są nam znane. Trwają policyjne czynności, zatrzymanie mężczyzny jest kwestią czasu - mówi Magdalena Ziętek z Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com

FotoreportażPodziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości