Wiadomości

Roztrzaskał audi o drzewo. Kierowca uciekł z miejsca wypadku [zdjęcia]

11 sierpnia 2022, 09:03
fot. OSP Lubiszyn
W środowy wieczór doszło do poważnego wypadku w miejscowości Ściechówek. Kierujący samochodem osobowym marki audi uderzył w drzewo, przez co auto dachowało. Kierowca uciekł z miejsca wypadku, natomiast w pojeździe został ciężko ranny pasażer.

W środę 10 sierpnia o godz. 20.16 dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o wypadku w miejscowości Ściechówek. Na miejsce zostały wysłane trzy zastępy straży pożarnej, policja i pogotowie.

Okazało się, że kierujący samochodem audi uderzył w drzewo, przez co auto dachowało. Siła uderzenia była ogromna, ponieważ przód audi został dosłownie roztrzaskany. Kierowca wydostał się z auta o własnych siłach i uciekł z miejsca wypadku. W środku został pasażer, którego strażacy wyciągali z wraku pojazdu.

Pasażer audi z poważnymi obrażeniami został zabrany do szpitala. Policjanci ustalają, kto kierował samochodem.

- Kierujący audi nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego na łuku drogi stracił panowanie nad autem i uderzył w drzewo, następnie auto dachowało. Kierowca uciekł z miejsca wypadku. Dane kierującego są nam znane. Trwają policyjne czynności, zatrzymanie mężczyzny jest kwestią czasu - mówi Magdalena Ziętek z Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Fotoreportaż


1/4 Kierowca audi roztrzaskał auto o drzewo

1/4 Kierowca audi roztrzaskał auto o drzewo

2/4 Kierowca audi roztrzaskał auto o drzewo

2/4 Kierowca audi roztrzaskał auto o drzewo

3/4 Kierowca audi roztrzaskał auto o drzewo

3/4 Kierowca audi roztrzaskał auto o drzewo

4/4 Kierowca audi roztrzaskał auto o drzewo

4/4 Kierowca audi roztrzaskał auto o drzewo

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości