Wiadomości

Podziel się Wielkanocnym posiłkiem z potrzebującymi

17 kwietnia 2022, 13:47
W poniedziałek 18 kwietnia w Pierogowym Zakątku przy ul. Pionierów w Gorzowie, każdy mieszkaniec będzie mógł podzielić się Wielkanocnym posiłkiem z osobami potrzebującymi i bezdomnymi. Żywność będzie można przynosić w godz. od 10 do 14.

Gorzowscy społecznicy po raz kolejny zachęcają mieszkańców do wsparcia świątecznej akcji "Podziel się posiłkiem", którą zaplanowano na poniedziałek 18 kwietnia. Jeżeli komuś zostanie jedzenie po Świętach Wielkanocnych, to zamiast wyrzucać do kosza, może podzielić się z innymi.

- Jak co roku organizujemy w naszym mieście zbiórkę świątecznej żywności w ramach akcji „Podziel się posiłkiem”. Będziemy tradycyjnie zbierać żywność, której na święta gorzowianie będą mieć w nadmiarze lub zwyczajnie będą chcieli podzielić się nią z osobami w trudniejszej sytuacji - mówi Agnieszka Kosacka, gorzowska społeczniczka.

Zbiórka odbędzie się w poniedziałek 18 kwietnia w godz. 10-14, a jedzenie będzie można przynosić do Pierogowego Zakątka przy ul. Pionierów. Organizatorzy akcji proszą, aby żywność była przynoszona w pojemnikach, których nie trzeba będzie oddawać.

- Osoby w trudnej sytuacji zachęcamy natomiast do odwiedzenia punktu w tym czasie, a na pewno dostaną coś do jedzenia. Żywność, która zostanie po zbiórce zostanie przekazana osobom bezdomnym. Na pewno nic się nie zmarnuje – podkreśla Kosacka.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości