• Dziś -2°/-6°
  • Jutro -1°/-4°
  • Pojutrze -1°/-6°
  • Jakość powietrza (CAQI): 71 Bywało lepiej… To nie jest najlepszy dzień na wyjście.
Wiadomości

Remont Długosza w końcu na finiszu. Będą kary dla wykonawcy?

18 marca 2022, 14:23
fot. archiwum
Po weekendzie wykonawca przebudowy ul. Długosza w Gorzowie zajmie się ostatnimi pracami. Od poniedziałku do środy będą prowadzone prace porządkowe oraz zostanie wylana ostatnia warstwa asfaltu.

Na początku marca portal gorzowianin.com informował o tym, że mieszkańcy ul. Długosza mają dosyć przeciągającego się remontu. Inwestycja miała zakończyć się pod koniec grudnia 2021 roku, ale prace nadal trwają. Więcej na ten temat przeczytasz w artykule "Kiedy koniec remontu ul. Długosza?".

W końcu mamy dla mieszkańców dobrą wiadomość. Chociaż są trzy miesiące po terminie, to remont zbliża się do finiszu. Od poniedziałku 21 marca do środy 23 marca wykonawca przebudowy ul. Długosza będzie prowadził tam prace porządkowe oraz ułoży warstwę ścieralną jezdni.

W związku z tym wystąpią utrudnienia w ruchu. Kierowcy proszeni są o unikanie przejazdu ul. Długosza, a mieszkańcy o nieparkowanie na niej swoich pojazdów.

Inwestycją zajmuje się firma "Chećko" Jacek Chećko z Gorzowa za kwotę 2 mln 100 tys. 949,38 zł. Zwróciliśmy się do Urzedu Miasta Gorzowa z pytaniem czy na wykonawcę zostaną nałożone kary umowne, w związku z tym, że prace zostaną zakończone trzy miesiące po terminie. - Miasto czeka na informację wykonawcy o zakończeniu prac. Potem przystąpi do odbiorów i rozliczenia inwestycji - komentuje Wiesław Ciepiela, rzecznik prasowy Urzędu Miasta Gorzowa.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości