• Dziś 12°/1°
  • Jutro 11°/4°
  • Pojutrze /4°
  • Jakość powietrza (CAQI): 31 Dobre powietrze. Możesz bez obaw wyjść na zewnątrz.
Wiadomości

W parku Górczyńskim otwiera się La Gardenia [zdjęcia]

16 marca 2022, 11:35
fot. gorzowianin.com
Mamy dobrą wiadomość dla osób, które lubią spędzać czas w parku Górczyńskim w Gorzowie. Już na majówkę na terenie parki zostanie otwarty zupełnie nowy lokal gastronomiczny. La Gardenia będzie oferowała włoską kuchnię oraz pyszne lody od Górka&Kulka i kawę.

Park Górczyński to jedno z ulubionych miejsc mieszkańców Gorzowa do spędzania wolnego czasu. W ubiegłym roku w miejscu dawnego "grzybka" została otwarta nowa knajpa - Weranda Bistro Grill&Coffee. Jak się okazało był to strzał w dziesiątkę, bo gorzowianie bardzo chętnie odwiedzali to miejsce. 

Jeszcze w ubiegłym roku, portal gorzowianin.com informował, że po drugiej stronie parku Górczyńskiego, gdzie w okresie letnim stoi budka z lodami Górka&Kulka powstaną jeszcze dwa lokale gastronomiczne - kebab oraz punt pizzerii Ciao Italia.

Teraz już wiadomo, że punkt pizzerii Ciao Italia zostanie otwarty już na początku maja i będzie nazywał się La Gardenia. - Pyszna pizza, włoskie przekąski i przystawki, koktajl bar i lody od Górka & Kulka. Zapraszamy już na majówkę do włoskiego ogrodu doznań kulinarnych. Nie zabraknie nowości. Kawa cold brew, soki świeżo wyciskane, drinki, słodycze i wiele, wiele innych. Każdy znajdzie coś dla siebie – zapowiada swój nowy punkt Ciao Italia.

Można się spodziewać, że przed nowym lokalem zostanie ustawionych kilka stolików, tak aby można było spokojnie zjeść zamówione jedzenie. Patrząc na to, ile osób wypoczywa w parku Górczyńskim, nowe miejsce na kulinarnej mapie Gorzowa z pewnością nie będzie narzekać na brak klientów. Otwarcie już na majówkę 2022.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach GoogleWięcej takich artykułów znajdziesz na stronie głównej gorzowianin.com

Fotoreportaż


1/4 La Gardenia w parku Górczyńskim

1/4 La Gardenia w parku Górczyńskim

2/4 La Gardenia w parku Górczyńskim

2/4 La Gardenia w parku Górczyńskim

3/4 La Gardenia w parku Górczyńskim

3/4 La Gardenia w parku Górczyńskim

4/4 La Gardenia w parku Górczyńskim

4/4 La Gardenia w parku Górczyńskim

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości