• Dziś /-2°
  • Jutro /0°
  • Pojutrze /2°
  • Jakość powietrza (CAQI): 88 Zła jakość powietrza! Lepiej zostań dzisiaj w domu.
Wiadomości

Oświetlenie murawy stadionu żużlowego za 600 tys. zł

2 marca 2022, 09:03
fot. archiwum
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gorzowie rozstrzygnął czwarrty przetarg na modernizację oświetlenia murawy na stadionie żużlowym. Inwestycją zajmie się firma z Międzyrzecza za kwotę 600 tys. zł. Oświetlenie powinno być gotowe do końca czerwca 2022 roku.

Od kilku miesięcy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gorzowie próbował znaleźć firmę, która zajęłaby się doświetleniem murawy stadionu żużlowego. Obecnie murawa jest oświetlona na poziomie 74 luksów, a powinna być na poziomie aż 1200 luksów. To wymogi telewizji, która transmituje zawody żużlowe na żywo. Jednak poprzednie trzy przetargi zakończyły się fiaskiem. Dlatego też OSiR ogłosił czwarty przetarg z niezmiennym budżetem w wysokości 600 tys. zł brutto.

Na początku lutego OSiR otworzył ofertę firmy Lexpol Jerzy Markowski z Międzyrzecza, która jako jedyna zgłosiła się do realizacji inwestycji. Potencjalny wykonawca zaoferował dokładnie 600 tys. zł brutto, czyli tyle ile wynosił budżet. 

Przez ostatnie tygodnie trwało sprawdzanie oferty pod względem formalnym. Okazało się, że tym razem firma  Lexpol Jerzy Markowski z Międzyrzecza złożyła kompletną ofertę, bez żadnych błędów. Warto przypomnieć, ta sama firma firma brała udział w trzecim przetargu, ale pod dokumentami zabrakło podpisu elektronicznego, dlatego też przetarg został unieważniony.

Do połowy marca powinna zostać podpisana umowa z wykonawcą. Firma z Międzyrzecza będzie miała czas do 30 czerwca 2022 roku na modernizację oświetlenia na murawie stadionu żużlowego. 

 

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości